Щасливой дороги у доросле життя!

Кожного року у школах по всій країні лунає тривожний і водночас радісний останній дзвоник. Тридцятого травня і у школах нашого міста востаннє сіли за парту випускники 2008 року. І хоча цей рік й ознаменувався труднощами, пов'язаними з новою системою складання іспитів, ніщо не затьмарило чудового свята. Усміхнені, радісні поспішали до школи одинадцятикласники з квітами і незмінними святковими стрічками. Зі шкільних подвір'їв лунали сміх, музика – усюди відчувалась атмосфера незабутнього свята Останнього Дзвоника.

В цей день до випускників на свято приходить багато гостей, з напутнім словом проводжають у доросле життя школярів вчителі і батьки.

На свято Останнього Дзвоника до шкіл №4 і №12 завітав і голова громадської організації ”За чисте місто” Дмитро Глущенко. Він привітав одинадцятикласників зі святом і побажав кожному і далі набувати знань, впевнено торувати собі дорогу в життя, зуміти вірно визначитись з пріоритетами і побудувати собі гідне майбутнє. Візити Дмитра Олександровича до новомосковських шкіл стали вже традиційними, тож і ці не стали виключенням – кращим учням школи Д. Глущенко вручив грошові премії за успіхи у навчанні.

А от школа №3 у цей день відзначала подвійне свято – їй було присвоєно почесне звання гімназії. З професійним підвищенням В. Ситника, директора школи та всіх його учнів привітала представниця громадської організації ”За чисте місто” Т. Тарасенко. Вона також вручила стипендії найталановитішим школярам, а директору школи – спонсорську матеріальну допомогу від Д. Глущенка для придбання костюмів для вокально-інструментального колективу ”Смак” (кер. Д. Мірошник).

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Можливо, Вам буде цікаво

By