Щоб легко було вчителям працювати, а діти радували успіхами!

Перше вересня – найбільш хвилююче свято не тільки для школярів, а й для дорослих. Останні у цей день згадують дитинство, шкільні роки, а учні з нетерпінням чекають на зустріч з друзями.

По-особливому почуваються першачки – трішки розгублені від надмірної уваги, схвильовані, навряд чи розуміють, що у стінах школи, яка стане їм рідною домівкою на багато років для них починається нове життя.

Перший раз до першого класу повів свого сина Василя голова громадської організації «За чисте місто» Дмитро Глущенко – меценат, благодійник, який є частим гостем у навчальних закладах Новомосковська.

Ось і цьогоріч Дмитро Олександрович зробив подарунки першокласникам міста – більше 600 наборів отримали до 1-го вересня малюки новомосковських шкіл.

Про роботу громадської організації «За чисте місто», плани на майбутнє та відчуття батька першокласника ми запитали у Дмитра Олександровича у День Знань.

– Мета організації, яку я очолюю, передбачає не лише наведення чистоти на вулицях міста у прямому розумінні. Робота організації – це підтримка морального та фізичного здоров'я, що включає в себе спортивні програми, оздоровчі, навчальні. Так, у фітнес-центрі «SUPER BODY» вже п'ятий рік діє молодіжна програма, згідно якої молодь до 18 років займається у клубі за суттєвими знижками.

В учбовому центрі «Навігатор» ми безкоштовно навчаємо комп'ютерній грамоті дітей із малозабезпечених родин. Ведеться робота по допомозі школам. Так, цього року до 1-го вересня ми обладнали комп'ютерний клас у школі ЗОШ№17. Подаровані шість комп'ютерів безсумнівно стануть у нагоді учням. Також ми тісно співпрацюємо із благодійною організацією «ХЕЛП». Не забуваємо і про ветеранів, кілька років поспіль допомагаємо підшефній ветеранській організації. Регулярно підтримуємо проведення спортивних змагань із волейболу, баскетболу.

Плани на майбутнє? Вони залишаються незмінними – продовжувати той напрямок роботи, про який я згадав вище. Потихеньку виходимо з кризи, тож сподіваюсь, що слідуватимемо розпочатому курсу.

Що стосується сьогоднішнього свята, то це дійсно велика подія для нашої родини. Скажу чесно, що ми з дружиною хвилювалися більше за сина. Василь ще не усвідомлює, що це за свято, а нас охоплювали суперечливі почуття – радість і щастя за дитину – і сум, тому що дуже швидко летить час. Здається, лише вчора забирали його з пологового будинку, навчали ходити, говорити… А сьогодні вже наші діти вчать нас жити.

Взагалі ж, відчуваю себе щасливою людиною.

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх школярів, їх батьків та вчителів з Днем Знань і побажати всім міцного здоров'я, наснаги, натхнення. Всім, хто переступив сьогодні поріг школи, бажаю захоплюючої, цікавої і корисної подорожі у світ знань. Щоб легко і цікаво було вчителям з нашими дітьми, а вони радували нас своїми успіхами. А вчителів хочу попросити про одне – навчити наших дітей вчитися!

Можливо, Вам буде цікаво

By