У всьому перша

Катруся Браженко, учениця ЗОШ №6, добре знайома нашим читачам. Ми вже писали про цю талановиту та старанну дівчинку на сторінках газети. За високі досягнення у навчанні вона побувала у таборі «Артек», і ось нова сходинка – перше місце в обласному конкурсі, оголошеному Дніпропетровською обласною дитячою бібліотекою.

Треба зазначити, що конкурс для учнів четвертих-п’ятих класів був досить складним: завдання полягало не просто у написанні твора за темою, а потрібно було написати відгук на сучасну прозу.

Прочитавши, за словами Каті, надзвичайно цікаву дитячу книжку Наталки Сняданко «Країна поламаних іграшок та інші подорожі», дівчинка швидко визначилась: звичайно, напише свої враження про неї. Катруся ніколи не пасла задніх – шкільний та міський конкурси вона легко виграла. Залишилось чекати на рішення обласної конкурсної комісії.

Коли зателефонувала бібліотекар Людмила Іванівна і сказала, що треба їхати до Дніпропетровська, Катя не знала, що чекає на неї. Та коли її оголосили переможницею і володаркою першого призу – ноутбука – радості не було меж!

Вдома чекали мама з братиком та сестричкою, які пишаються своєю старшою сестрою, і намагаються бути схожими на неї. Арсеній цього року пішов у перший клас. А Софійка збирається восени, тож їм є з кого брати приклад.

Катруся заслужено отримала нагороду, і пишається тим, що її роботу послали у Київ, до видавництва сучасної української прози.

Не лише родина, а й всі ми горді, що у нашому місті зростають такі розумні й хороші діти, які дуже скоро впливатимуть на життя у нашій країні, будуть її розбудовувати.

Всім школярам, котрі хочуть випробувати свої сили, Катя радить обов’язково брати участь у подібних конкурсах. Заради себе самих. І дуже приємно, коли твою роботу оцінюють справжні фахівці.

Про конкурс Катруся дізналася від шкільного бібліотекаря Людмили Іванівни…, а визначилась з темою завдяки учителю української мови та літератури Тетяні Анатоліївні Яшній, за що дівчинка їм дуже вдячна.

Побажаємо Катерині Браженко подальших досягнень у навчанні та творчості.

Впевнені, що це лише початок її великого життєвого шляху, де на неї чекають лише перемоги.

Источник: Т. Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By