Викладачі й ліцеїсти працюють на загальний результат

Ми вже неодноразово писали на сторінках газети про один із непересічних закладів освіти у нашому місті – ліцей «Самара». Талановиті діти, новаторський підхід до викладання, сама неповтрона атмосфера, що панує у ліцеї, виокремлює цей заклад з-поміж інших у місті. От і цього разу декада олімпіад міського, обласного та всеукраїнського рівнів для ліцею «Самара» стала багатою на нагороди. Лише в обласних олімпіадах ліцеїсти отримали 14 призових місць. Є відзнаки і на вседержавному рівні.

Переможцем третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в секції «Економічна теорія та історія економічної думки» став одинадцятикласник Євген Білоус.

Євген кілька місяців писав роботу на тему «Порівняльна характеристика економічних криз 1929-1932 та 2008-2009 рр.», (науковий керівник В. Чабаненко, викладач ліцею). Захищав свою роботу Євген у Києві, де йому довелося не лише виступати та захищати свою тему, а й писати складні контрольні роботи.

Результатом копіткої праці став диплом другого ступеня. Втім, цікавиться юнак не лише економікою – він став призером обласних олімпіад з історії та права, а ще має глибокі знання з інформатики. Саме з останньої планує в майбутньому здобути професію.

Людмила Василівна Резніченко, директорка ліцею, розповідає, що у Євгена поєднались гострий розум із здібностями до творчості та дивовижною працездатністю. Викладачі зізнаються – такого розумника ще не зустрічали, і впевнені – у нього велике майбутнє.

Призером області в секції «Експериментальна фізика» став інший ліцеїстський талант – Богдан Литвинов, (науковий керівник О. Орлянський, викладач ДНУ).

Переможцем у обласному етапі Х Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика стала Валерія Чумакова (9 кл.). Призерами обласних олімпіад стали: Олексій Мироненко (8 кл.) – друге місце з біології, третє з хімії та історії, Богдан Тетер (11 кл.) – третє місце з англійської мови, Богдан Литвинов (11 кл.) – друге місце з фізики, Олег Грінішин (11 кл.) – друге місце з фізики, Марія Крівцова (9 кл.) – третє місце з біології, Валерія Саранчук (9 кл.) – третє місце з біології, Євгенія Суботіна (9 кл.) – друге місце з хімії, Владислав Тронько (8 кл.) – друге місце з математики.

Талантів у ліцеї «Самара» справді не бракує. Викладачі й ліцеїсти працюють у одній зв’язці, і кожен чітко розуміє своє завдання. Одні допомагають у формуванні особистості і усвідомленні себе, інші – працюють над своїм майбутнім, яке в цілому складає майбутнє української нації.

Источник: Анна Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By