Влітку добре відпочивайте і правила безпеки пам’ятайте!

Облітає білим снігом травневе бузково-ягідне буйноцвіття садів, поступаючись місцем соковитим зеленим різнотрав’ям, а це значить, що на порозі довгоочікуване для новомосковських школяриків літечко. Батьки, вчителі мають заздалегідь подбати про оздоровчий дитячий відпочинок на свій смак та можливості, але не слід забувати про його безпеку, щоб необережна пустотливість та самовпевненість не призвели до лиха.

У Центральній дитячій бібліотеці напередодні літніх канікул відбулося чергове засідання гуртка «Їжачки-рятівнички», який діє спільно з міськими курсами цивільної оборони з метою навчання дітей правилам безпеки. «Запобігти, врятувати, допомогти…» – лейт-мотив програми гуртка, який проводить різноманітні заходи з безпеки життєдіяльності. На захід «Будь обережним на воді!» завітали гості – начальник відділу з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій виконкому міськради Олександр Петрович Пасічний, завідувач міськими курсами ЦО Олександр Валентинович Золотарьов та водолаз-рятувальник новомосковської рятувально-водолазної служби Сергій Валерійович Малишонок. Правила поводження на воді, які прозвучали на бесіді-застереженнні (ведуча Л. Лісіцина), назавжди запам’яталися найменшим читачам ЦДБ, членам гуртка «Їжачки-рятівнички», адже запрошені гості неголослівно оперували й сумними фактами нещасних випадків на воді у нашому місті, розповіли про надання першої допомоги потопаючим та переконали малечу у необхідності дотримання правил безпеки.

Цікавий дотепний мультфільм з навчальної програми для дітей циклу «Уроки обережності тітоньки Сови» присутні мали змогу переглянути наприкінці заходу, його герої нагадали малечі, що вода, крім радості, завжди криє в собі небезпеку, про яку неодмінно слід пам’ятати, а чіткі дії та ясний розум допоможуть подолати усілякі неприємності.

Тож сміливо вирушаймо , пам ятаючи про безпеку, юні друзі, росяними стежками, сонячними ранками, веселковими просторами босоніж назустріч веселому літу, яке загартує, оздоровить, подарує незабутні враження.

Щасливого вам відпочинку! А цікаво та з користю відпочити під час канікул з улюбленими книгами запрошує вас ЦДБ!

Можливо, Вам буде цікаво

By