Звернення до патріотів м. Новомосковська, губернатора області правоохоронних органів та прокуратури

Нещодавно мені до рук потрапило дуже цікаве рішення Новомосковської міської ради № 916 від 21.05.2010 року «Про затвердження містобудівного обґрунтування щодо розміщення індивідуальних земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд в межах населеного пункту».

Рішення мотивоване посиланням на невідомо чию та кого містобудівну документацію, а також на ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

З заключної частини рішення стає зрозумілим, що рішенням затверджено містобудівне обґрунтування щодо можливості розміщення індивідуальних земельних ділянок під будівництво житлових будинків, господарських будівель та споруд у межах населеного пункту, а точніше – біля річки Самара.

Хто цей щасливець, якому надано таке право, спитаєте мене?

Відповідаю – це проектант НВФ «Укрбудпроект», а замовниками виступили Карачевцев Ю. В. та Кривенко В. К.

Зі слів обізнаних людей, Карачевцев Ю. В. – один з кандидатів на посаду міського мера і за слухами є технічним кандидатом теперішнього міського голови, з завданням відтягувати наші з Вами голоси від більш достойних кандидатур – ОДНОЗНАЧНО не сьогоднішнього мера.

На перший погляд, рішення як рішення. Хіба мало таких було прийнято міською радою за час її владарювання?

Однак його аналіз змусив мене засумніватись в його об’єктивності, що в подальшому підтвердилось після спілкування з виборцями того ж Карачевцева Ю. В., яких згадане рішення безпосередньо стосується.

Виявляється, земельна ділянка, про яку йде мова в згаданому рішенні, розміщена якраз на городах мешканців вулиці Самарської, які, у свою чергу, вже тривалий час не можуть добитися від мера та міської ради рішень про приватизацію оброблюваних ними вже не один рік земельних ділянок.

До того ж, цікаво, що земельні ділянки, які прагнуть отримати Карачевцев Ю. В. та Кривенко В. К. вже закріплені в технічних паспортах за житловими будинками цих громадян.

Постає просте запитання: як міська рада, мер, відділ земельних ресурсів могли проігнорувати заяви громадян і задовольнити заяви Карачевцева Ю. В. та Кривенка В. К.

Відповідь дуже проста і, на мій погляд, полягає в наступному: це можливість вплинути на рішення та дії майбутнього кандидата в мери Карачевцева Ю. В., щоб зробити його більш поступливим до себе, або мер у такий спосіб вирішив долучитися до «благої справи», – «дерибану» залишків комерційно вигідної землі, адже в рішенні не вказано ні площі, ні вулиці – за рахунок яких земель буде здійснено будівництво.

І як же після цього нинішній мер, його прибічник, а, можливо, «технічний кандидат» на посаду мера – Карачевцев Ю. В. будуть агітувати за себе в цьому районі? Не розумію.

Скривджені мешканці в пошуках захисту звернулись до міського депутата – Мороза С. А., який разом із своїм помічником – Іванком І. С. взяли під свій контроль це наболіле для людей та незаконне зі сторони Закону питання.

Подані мешканцями вулиці Самарська заяви на приватизацію земельних ділянок, що перебувають у їхньому користуванні, будуть роглянуті на найближчій сесії міської ради.

Що стосується зазначеного на початку статті рішення Новомосковської міської ради, то закликаю правоохоронні органи міста перевірити правомірність виділення цим двом «високодостойним» громадянам земельних ділянок, які вже не один рік перебувають у користуванні мешканців вулиці Самарської, що в м. Новомосковську.

Адже правовий порядок ухвалення міською радою був відмінний від того, що передбачено Законодавством України.

Також вважаю за доцільне висловити подяку губернатору нашої області пану Вілкулу О. Ю. за те, що можливо і за моїми зверненнями ним було прийнято рішення перевірити діяльність мера м. Новомосковська – Літвіщенка В. І., («ВІЧНОГО МЕРА»), як любить він себе називати!

Ця перевірка, за наслідками якої Віктора Івановича, сподіваюсь, чекає справедлива кара, буде йому добрим уроком не копати яму іншим, які мають відмінну від нього думку.

Так, депутат міськради і очолюване ним підприємство «Укрпромторг», відоме міському населенню як «СУПЕРЄВРОПА», в червні–липні цього року піддався тотальній податковій перевірці.

Зі слів «знаючих людей», замовником та ідейним наставником був та є міський голова, щоб у такий спосіб «наказати» депутата за те, що він не підкорився меру, а в судових спорах стоїть на варті Закону та інтересів територіальної громади міста Новомосковська, а не приватних інтересів очільників міської влади.

6 серпня 2010 року в Новомосковському міськрайсуді відбулося судове засідання щодо приватизації мікрорайону «Самарський», який, на моє переконання та з огляду на опубліковані в попередньому номері газети матеріали, був незаконно вилучений з державної власності.

Зважаючи на обґрунтованість вимог позивача Іванка І. С. вже не тільки КУ «Самарь», а і її співзасновник ТОВ «Днепрострой» визнали, що приватизація мікрорайону «Самарський» у спосіб, запропонований міськрадою за ініціативи міського голови Літвіщенка В. І., є незаконним.

(Далі буде)

Скоординувати свої дії та задати питання ви можете за тел.: 063 442-59-90.

Можливо, Вам буде цікаво

By