ЧЕРГОВИЙ ПРИЗОВ служба у внутрішніх військах МВС України

Восени 2010 року в Новомосковсько-Магдалинівському об’єднаному військовому комісаріаті в м. Новомосковську буде проводитися черговий призов юнаків на військову службу. Юнакам пропонуватимуть обрати самим, в яких військах вони проходитимуть службу, але ми пропонуємо обрати службу у внутрішніх військах МВС України, бо рівень підготовки у внутрішніх військах дуже високий. Недарма військовики саме внутрішньої служби виконують такі важливі завдання, як охорона важливих державних установ, особливо важливих стратегічних і промислових об’єктів, супроводження важливих вантажів тощо. Тож не дивно, що більшість солдатів, які пройшли службу в цих військах, згодом стає гідним поповненням правоохоронних органів.

Щоб людина у погонах була професійно та психологічно готова застосувати на практиці набуті навички, використати потенціал знань, від яких залежить результат служби і безпека громадян, у внутрішніх військах діє система підготовки, навчання та виховання особового складу.

У внутрішніх військах кожен офіцер ставить перед собою завдання розвивати найкращі особистісні якості військовиків, насамперед, – пошани до Батьківщини. В майбутньому колишні військовослужбовці внутрішніх військ становляться свідомими патріотами і, повернувшись у суспільство з казармених стін, показують себе гідними поваги громадянами, відповідальними за свою сім’ю і країну.

Можливо, Вам буде цікаво

By