Вірити тим, хто робить, а не обіцяє

Про ситуацію, яка тривала на нашій вулиці довгий час, знає все місто. На останній сесії ми вимушені були звернутися до депутатів міської ради з проханням допомоти розібратися у конфлікті. Намагалися спочатку владнати все самостійно, але громадянин Гренадеров засипав сміттям 2-у Поланську вулицю так, що і здоровій людині не перебратися через кучугури всякого непотребу, а такій людині як В. Бондаренко, інваліду 1-ї групи, яка пересувається на інвалідному візку, дорога була закрита сім років.

На наше прохання було створено комісію під керівництвом депутата К. Пузиря. Ми також звернулися до Д. Глущенка та В. Кисельова за допомогою. І яким же було наше здивування, коли вже наступного дня на вулиці працювала важка техніка. Роботу контролювали особисто Дмитро Глущенко та Володимир Кисельов – і вже до обіду вулицю було розчищено і засипана спеціальним матеріалом. Дорогу тепер не впізнати!

Особлива вдячність нашим помічникам від В. Бондаренко, тепер вона на своєму візку має змогу діставатися за лічені хвилини до родичів і друзів.

Щире спасибі нашим благодійникам Д. Глущенку, В. Кисельову, депутату К. Пузирю, а також квартальній В. Чабаненко за участь у вирішенні нашої проблеми. Сім років чекали, а знадобилось кілька годин щоб зняти питання.

Треба вірити людям, які роблять, а не тим, хто солодко обіцяє.

Можливо, Вам буде цікаво

By