Не бути байдужими до власного життя

Дмитра Олександровича Глущенка зареєстровано кандидатом на посаду мера м. Новомосковська.

Відтепер він проводить зустрічі з жителями міста, знайомиться з людьми, вислуховує їх проблеми, поради, напутні побажання від земляків у разі обрання.

Величезна кількість роботи, яка накопичилась за більш як п’ятнадцять років попереднього керівництва міста, не лякає Дмитра Олександровича. Він добре знає, з чого треба починати, які першочергові завдання треба вирішувати, якщо новомосковці дадуть йому кредит довіри.

Перші зустрічі кандидат умери провів з жителями одного з масивів Кулебівки та Перевалу. Якщо їх узагальнити, то і кулебівчан, і преваленців хвилюють стан доріг, ціни на комунальні послуги, освітлення…

На вулиці Київській Дмитро Олександрович розвіяв міф попередньої влади про неможливість отримання лімітів на газ. – Якщо є гроші, то жодної проблеми немає, і особливих заслуг для цього не треба, – сказав кандидат у мери.

Разом з тим він не обіцяє золотих гір, але докладе всіх зусиль, щоб якнайшвидше у місті почалися зрушення.

– На минулих виборах мені не вистачило мізерної кількості голосів для перемоги, і я не зміг це довести. Якби тоді вдалося викрити фальшування, то місто не розвивалося б до сьогодні. Якщо я прийду до влади, то треба буде працювати п’ять років так, щоб у підсумку вийшло як десять.

Звичайно, чекати манни з неба не варто. Вплинути на ціноутворення на газ Дмитро Олександрович не може. Але пообіцяв, що такі болючі і нагальні для міста питання, як освітлення, дороги, комунальний сектор будуть пріоритетними. Тож при розумному розподіленні коштів вирішуватимемо найбільш значущі питання.

Переваленцям Дмитру Олександровичу можна було і не представлятися, адже разом з кандидатом у депутати Володимиром Кисельовим вони тут часті гості. Відсипані і вирівняні дороги, рейсовий автобус, яким тепер люди мають змогу діставатися до центру міста – лише перші ластівки тієї роботи, яку належить зробити на Перевалі.

– Нам треба працювати у тісній взаємодії з депутатами, – сказав Дмитро Олександрович. Адже вони мають знати кожну дрібницю на своїй дільниці, і на основі цих питань скласти свою депутатську програму. Під цю програму будуть виділятися кошти, і таким чином вирішуватимуться ті проблеми, які хвилюють сьогодні людей.

Так, у тісній співпраці і з депутатським корпусом, і з самими новомосковцями, яких Дмитро Олександрович закликав не бути байдужими до власного буття, можна буде змінити на краще життя.

P.S. На вулиці Київській, на Кулебівці, на зборах був присутній один з імовірних кандидатів у мери міста, але питань не задавав, а лише спостерігав за зібранням.

Мабуть, приходив за досвідом…

Можливо, Вам буде цікаво

By