День місцевого самоврядування

Саме цього дня, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі іншої держави — Радянського Союзу, був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який згодом неодноразово змінювався і доповнювався. І сьогодні існує необхідність прийняття нових змін, які викликані реформаційними процесами в суспільстві.

Діяльність місцевих органів влади завжди на виду. Вона має бути відкритою, прозорою, а свою роботу спрямовувати лише на одне — на задоволення життєвих потреб мешканців міст та сіл шляхом реформування економіки, забезпечення соціального захисту громадян, розвитку культури та духовності.

Урочисті збори з нагоди свята відбулися у цей день і у Новомосковській міській раді, де зібралися представники місцевого самоврядування: депутати, працівники міської влади, голови квартальних комітетів, духовенство міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова С. Мороз. Він наголосив на значущості місцевого самоврядування для кожного громадянина, і закликав всіх об’єднати зусилля заради кращого життя у Новомосковську. Сергій Анатолійович побажав усім міцного здоров’я та плідної праці на благо міста, міста, в якому хочеться жити.

За багаторічну сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування з рук міського голови отримали грамоти Дніпропетровської обласної державної адміністрації Г. Тригуб, начальник оргвідділу міськвиконкому, подяку міського голови – депутати кількох скликань Т. Дакова, С. Коротич, В. Криша, К. Пузирь, грамоти – голови квартальних комітетів А. Горб, Г. Козаченко, В. Чабаненко, Л. Єрьоміна, заступник гол. бухгалтера міськвиконкому Л. Тарханова, гол. спеціаліст відділу фінансової звітності Т. Голікова, гол. спеціаліст управління культури і туризму міськвиконкому М. Лазаренко, нач. управління ЖКГ міста С. Устименко.

Привітав присутніх зі святом секретар міської ради Б. Мазур, який зазначив, що сьогодні завдання міської влади – виправдати довіру міської громади, яка на останніх виборах віддала свої голоси сьогоднішнім депутатам. А для цього необхідно, щоб законодавча та виконавча влада працювали в тандемі, поряд йшли світська і духовна влада, і всі разом мають зробити наше місто щасливим і процвітаючим, містом, де радіють діти, почуваються захищеними ветерани. – У нас дуже хороші люди, і вони заслуговують на таке життя, – підкреслив Борис Васильович, побажавши всім новомосковцям добра, віри і любові.

«Многая літа» виконали для представників самоврядування духовні отці новомосковських храмів на чолі з настоятелем Свято-Троїцького собору о. Володимиром (Цешковським).

В особі міського голови о. Володимир привітав всіх депутатів та керівників влади зі святом і побажав їм творити добро для людей, зазначивши при цьому, що церква вважає владу як даність Божу, обрану людьми. Тому духовенство молитовно підтримуватиме всі благі починання влади. Настоятелі церков донесуть до своєї пастви наміри керівництва міста, а прихожани молитимуться, щоб все заплановане здійснилося. – Всі ми маємо жити у благочесті й чистоті, і ніщо не повинно стояти між нами, крім праці і молитви, – зазначив о. Володимир. Він побажав міському голові і всій владі міста приносити плоди своєї праці, і відзвітувати про зроблене громаді міста.

У свою чергу, міський голова С. Мороз пообіцяв підтримати духовну святиню – Свято-Троїцький собор, і повідомив, що вже сьогодні це питання є одним з найпершочергових. – Історико-культурна, духовна спадщина не буде знищена, – запевнив міський голова.

У цей день в Україні відзначалося ще одне свято – День збройних сил України, і на честь військових всіх поколінь у залі прозвучали художні номери.

Всіх винуватців свята вітали квінтет «Голубка», (кер. Л. Ткаченко), М. Олійника, О. Турапіна, Т. Клесник.

Насамкінець свята зразковий дитячий вокальний колектив юних самодіяльних артистів «Фантазія» (кер. Л. Ткаченко) виконав символічну пісню, з якою молодь міста звертається до владних мужів: «Что мы получим в наследство от этих серьезных и важных взрослых людей».

Молодь вже сьогодні хоче знати, як будуть жити вони та їх діти у 21 сторіччі.

Цілком природне запитання, і про це мають пам’ятати ті, від кого залежить доля і сьогоднішніх, і майбутніх поколінь.

Возможно Вам будет интересно

От