Налагодження співпраці

Багато було розмов про зміну влади у нашому місті, прогнозів оптимістичних і не дуже. Як би там не було, але новий депутатський корпус на чолі з новообраним головою та секретарем міської ради розпочали свою роботу. І вже роблять перші кроки у напрямку подолання недовіри людей до діяльності міської влади. Посаджений скверик у районі Літака – тому підтвердження.

Днями Б. Мазур, секретар міської ради, разом з міським головою С. Морозом за участю голови Новомосковської міської організації Партії регіонів К. Пузиря запросили до міської ради представників засобів масової інформації міста.

Борис Васильович, розпочинаючи зустріч, подякував газетярам та місцевому телебаченню за висвітлення перших кроків нової влади та наголосив на необхідності співпраці зі ЗМІ міста у подальшому з тим, щоб городяни мали об’єктивну інформацію.

– Ми – нові люди. Нам городяни довірили владу, і ми не підведемо, а порадуємо рідне місто своїм професіоналізмом та вмінням працювати, – запевнив секретар міськради.

Борис Васильович пообіцяв, що дуже скоро городяни побачать перші результати втілення обіцяного у дію. Наприклад, на черзі – повернення місту дитячих садків, а 2011 рік влада має намір оголосити роком дітей.

Борис Васильович ще раз наголосив на відкритості нової влади до людей.

Міський голова С. Мороз пообіцяв працювати так, щоб жодне рішення влади не суперечило чинному законодавству, а громада була поінформована про її дії. Головне, аби представники ЗМІ всі події у місті висвітлювали правдиво.

Сергій Анатолійович пообіцяв, що все буде прозоро і відкрито, головне, щоб депутати мають об’єдналися заради розбудови Новомосковська, а не створювати опозицію, яка лише гальмуватиме роботу.

– Зараз у місті відновлюється радіозв’язок, тож люди більше знатимуть про міські події.

Запропонував збудувати мости між всіма міськими ЗМІ та владою К. Пузирь. А голова прес-служби міськвиконкому Т. Кармалицька нагадала присутнім витяги із закону, які регламентують відносини преси та міської влади.

Нові керманичі міста познайомилися з кожним представником ЗМІ особисто і вислухали їх побажання. Є проблеми з роботою місцевого радіо, із застарілим обладнанням та апаратурою, купленими ще за радянських часів, тож редактор радіоредакції В. Тимощук просила очільників міста на найближчій сесії підтримати її прохання про фінансування місцевого радіо.

З подібними питаннями до керівників звернулися представники інших ЗМІ: газетярам нелегко виживати у сьогоднішніх умовах. Треба виявляти неабияке вміння, бути популярними та читабельними, щоб утриматися на плаву, в той час, коли вартість паперу та друку зростає непомірними темпами.

Розмова відбулася. Кожна із сторін залишала залу зі сподіваннями, що всі почули один одного. І той міст, про який говорилося, буде вибудуваний у майбутньому.

Можливо, Вам буде цікаво

By