Ми працюємо для захисту людини праці, її здоров’я і благополуччя в житті

Про роботу відділу відшкодування шкоди потерпілим відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Новомосковську розповідає начальник відділу Косяк Ольга Михайлівна.

Робота працівників відділу спрямована на створення соціального захисту потерпілих на виробництві, належних умов для їх життя, щоб люди, які втратили своє здоров'я, виконуючи трудовий обов'язок, отримували своєчасно і в повному обсязі всі передбачені законодавством соціальні виплати.

На сьогоднішній день на обліку у відділенні виконавчої дирекції Фонду в місті Новомосковську знаходиться 492 потерпілих. Прагнемо допомогти кожному, жодну людину не залишити сам на сам із своєю бідою. Всі потерпілі отримують страхові виплати, що компенсують відповідну частину втраченого заробітку. За 2010 рік виплачено 2744,1тис. грн., з них: 2270,9 тис. грн. – страхові виплати. Розмір виплат кожного року збільшується. Відповідно до вимог законодавства, нараховується індексація страхових виплат. Здійснюється постійний контроль за своєчасністю та повнотою отримання потерпілими страхових виплат через поштові відділення та відділення банків.

Проводиться робота з потерпілими щодо переходу на пенсію за віком, адже, враховуючи трудовий стаж, пенсія за віком набагато більша ніж пенсія по інвалідності. Суттєвими є також виплати одноразової допомоги в разі стійкої втрати працездатності. Протягом 2010 року виплачено разову допомогу на суму 473,2 тис. грн. За кошти Фонду у цьому році інваліди забезпечені колясками, санаторно-курортними путівками, протезно-ортопедичними виробами, засобами технічної реабілітації та медикаментами.

Потерпілі нашого Фонду – це люди різних професій, різного віку, які отримали травми на виробництві та стали інвалідами. У кожного своя доля, свій життєвий шлях, та зараз їх всіх об'єднує Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, який надає їм допомогу, підтримку, щоб вижити у наш нелегкий час, допомагає повірити у своє майбутнє.

Прийом потерпілих працівниками відділу відшкодування шкоди потерпілим проводиться щоденно, протягом робочого дня у кожного спеціаліста можна отримати консультацію, роз'яснення. У відділі обладнано куточок для потерпілих, де знаходяться роздруковані нормативно-правові, законодавчі матеріали по відшкодуванню шкоди потерпілим на виробництві, постанови правління Фонду. Переймаючись проблемами інвалідів, працівники відділу завжди готові допомогти, намагаються створити такі умови, щоб людина, звернувшись у відділення, знайшла тут підтримку і пораду. Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві – це конкретна підтримка для всіх потерпілих і до нього завжди відкрита дорога.

Можливо, Вам буде цікаво

By