Swedbank пішов у перший клас

Всі ми родом із дитинства – лікарі та банкіри, вчителі та бізнесмени, інженери та артисти. І щоразу, коли закінчується літо, ми пригадуємо свій перший День знань, свої перші підручники і перші уроки. Цього року для багатьох першокласників першою книгою став не тільки «Буквар», але й казка про банк: в Україні стартувала акція «День знань – зі Swedbank», тож учбовий рік для багатьох дітей розпочався з книги «Незвичайні пригоди Марійки в Swedbank». Про це – в інтерв`ю з Заступником директора з роздрібного бізнесу Центрального Дніпропетровського регіонального департаменту ВАТ «Сведбанк» Снітко Валентиною Іванівною.

– Валентина Іванівна! Цього року фраза «перший раз – у перший клас» стала для Вашого банку особливо актуальною: початок навчального року Ви поєднали з початком акції «День знань – зі Swedbank». Чому Ви обрали саме таку форму спілкування?

– Ми прагнемо, щоб наш банк був близьким, доступним і зрозумілим усім віковим категоріям: як дорослим, так і дітям. Згідно з соцопитуваннями, сьогодні дуже багато дітей мріє стати банкірами. Саме тому цього року ми вирішили поєднати День знань із уроком фінансової грамотності й познайомити першокласників зі світом фінансів. «День знань – зі Swedbank» – це не просто акція, а довгострокова стратегія нашого розвитку. Це нова філософія відносин між клієнтом і банком, коли банк намагається бути для своїх партнерів не лише фінансовим помічником, але й фінансовим консультантом. У світ грошей, банківських кредитів і депозитів ми хочемо вводити дитину поступово, в захоплюючій та цікавій формі знайомлячи їх із основними фінансовими термінами та особливостями роботи банків і банкірів.

– Саме тому Ви презентуєте в школах і дитячих садочках надзвичайно яскраву казку «Незвичайні пригоди Марійки в Swedbank»?

– Видання дитячої книги – одна із форм нашого постійного діалогу з клієнтами банку. Як відомо, для кожної дитини найкращий учитель – це казка, тож ми пропонуємо малятам пірнути в таємничий банківський світ за допомогою пригод маленької укрїнської дівчинки Марійки та її учителя – ведмежатка Сведика, який приїхав до нас із Швеції і знає про Swedbank багато чого цікавого. Яскраві ілюстрації допоможуть малятам сприймати інформацію більш емоційно, а картинка-розмальовка зробить дитину спіавтором книги. До речі, нам дуже приємно, що автор казки Інна Калініна – клієнт нашого банку.

– Мабуть, це перший випадок, коли клієнт банку пише про його роботу казку.

– Свою роботу ми завжди оцінювали й оцінюємо рівнем задоволеності наших клієнтів, і якщо у цьому досягаємо гармонії, – то можна лише порадіти спільному успіхові. Вихід у світ дитячої книги – приклад того, як фінансова співпраця переростає у творчий тандем і знаходить гарні відгуки серед найменших клієнтів Swedbank.

– Ви мали на увазі ваших майбутніх клієнтів?

– Діти є не лише майбутніми, але й нинішніми клієнтами нашого банку. І книгу «Незвичайні пригоди Марійки в Swedbank отримує у подарунок кожен маленький клієнт, якому батьки відкривають у нашому банку депозит «Майбутнє».

Swedbank пішов у перший клас– Припустімо, дітей Ви книгою зацікавили. Чим вигідний цей депозит для батьків?

– Для батьків цей накопичувальний вклад є дуже простим і надійним способом потурбуватися за майбутнє своєї дитини: відкривши на ім”я малюка рахунок, можна накопичити грошей на його престижну освіту чи майбутнє весілля, квартиру чи на інші потреби. Переваги цього депозиту насамперед полягають у щомісячній капіталізації відсотків, його необмеженому поповненні, можливості разового зняття вкладу у розмірі до 50% від загальної суми, яка є на рахунку вкладника на момент фінансової операції. «Майбутнє» – довгостроковий депозит, який можна відкривати терміном від одного року і до досягнення клієнтом 18-річчя. Мінімальна сума внеску – 500 гривень (100 дол.США чи 100 євро), а мінімальна сума поповнення – 100 гривень (10 дол.США чи 10 євро). Діюча відсоткова ставка – 16%.

– Припустімо, моїй дитині зараз 6 років і мій початковий внесок у «Майбутнє» склав 500 гривень. Яку суму вона отримає при досягненні 18-річчя, якщо сума, наприклад, не буде поповнюватися?

– Якщо Ви покладете на депозит 500 гривен і зовсім не будете його поповнювати, то при теперішній ставці 16% на своє 18-ліття дитина отримає 3 300 грн. Якщо ж щомісячно поповнювати депозит на 100 гривень, то ця сума складе уже 45 500 грн. Якщо ж кожного місяця відкладати на рахунок по 500 гривень, то сума вийде дуже пристойною: 214 500 грн. Як бачите, резон в «Майбутньому» є. Можу сказати, що депозити Swedbank – це насправді впевненість у майбутньому і гарантія стабільного росту Ваших грошей. У цьому вже переконалися 9 мільйонів клієнтів Swedbank у всьому світі.

– Які документи необхідно надати банку для оформлення депозитного рахунку?

– Паспорт родича, який відкриває депозит, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, свідоцтво про народження дитини і, при наявності, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру дитині. Усю додаткову інформацію можна отримати на нашому сайті www.swedbank.ua, або ж уточнити телефоном у спеціалістів Інформаційного центру банку (8-800-504-0000). Усі дзвінки зі стаціонарного телефону безоплатні.

-І все ж, повернемося до Дня знань: банкіри ідуть до школи. Що це означає?

– Коли банкіри ідуть до школи, це означає лише одне: фінансова грамотність у нашій країні виходить на абсолютно новий якісний рівень. Як банкіра і громадянина, мене це надзвичайно радує, адже майбутнє країни – в надійних руках.

Ліцензія №38 від 7 грудня 2007р.

Источник: Статтю підготувала Балацька Н.В.

Можливо, Вам буде цікаво

By