В полоні свята

Цього року День міста новомосковці святкували протягом кількох днів. Розпочалися урочистості у п'ятницю, 19 вересня зі святкового концерту у Палаці культури Металургів. Там свою нагороду у номінації “Людина слова – людина діла” отримав Юрій Антипов, голова правління ВАТ Інтерпайп НМТЗ, Петро Немиришин, директор ЗОШ №14 та Микола Дяченко, перший заступник голови Новомосковської ради ветеранів України.

Суботній ранок розпочався з мітингу, присвяченому 65-й річниці визволення міста від фашистських загарбників. На честь визволителів відбувся святковий парад та виступ військового духового оркестру. Трьом ветеранам на честь свята подарували новенькі автомобілі. Не залишилися без уваги і молодята, які побралися 20 вересня – вони отримали подарунки від міської влади.

Після мітингу новомосковці мали змогу відвідати свято квітів та фестиваль-ярмарок “Містечко майстрів”. Провідні підприємства міста, державні заклади та всі бажаючі представляли свою продукцію або флористичні символи подяки визволителям міста. Городяни отримали можливість скуштувати польову кашу від пенсійного фонду, взяти участь у розіграші лотереї від “Укрпошти”, спробувати новинки продукції Новомосковського хлібозаводу, оцінити майстерність жителів міста. На ярмарку була представлена велика кількість виробів із дерева, кераміки, каменю. Дивували ручні роботи з тканини, вишивки, малюнки. Більшість виробів, представлених на ярмарку, можна було придбати. Свій вклад у святкове оздоблення ярмарку зробили газова служба, центр зайнятості, стоматологічна лікарня, навчальні заклади та ін.

Ввечері відбувся VI-й відкритий фестиваль краси “Фешн-пікнік”. На сцені перед палацом Металургів свої колекції демонстрували театри моди з різних областей України. Майстри міських салонів краси, за підтримки модельного агентства “Аніта” та ансамблю “Бомонд”, представили свої колекції. “Таємниці Єгипту” розкрив салон “Ідеал”, перукарня “Актуаль” представила на розсуд “Витончений Китай”, а майстри “Ксенії” зобразили своє бачення краси у колекції “Від заходу до світанку”.

В полоні святаРозважали жителів міста шоу-балет “Anex Fill”, файер-шоу “Вогні” та виконавець кубинських пісень Мікель Анджело.

Довгоочікувані подарунки отримали фіналістки конкурсу “Новомосковська красуня – 2008”.

У неділю жителів міста вітали гості з м.Сімферополя – ведучі зірки Криму: театр танцю “Musik safe” та вокальний ансамблю “Джаз-Рандеву”.

Привітали місто й новомосковські зірки. Для городян співали Денис Дерезенко, Віталій Мазник, Сергій Іванов, Вікторія Юрченко та Олександр Брайловський. Протягом двох годин, незважаючи на постійну зливу, публіка аплодувала зіркам.

На “десерт” новомосковців вітали фіналісти проекту “Шанс”: брати Ленмар і Демірель Абдуллаєви, Марія Собко та дует “Связі” (Марина Маковій і Сергій Кісєль).

Святкування 432-го дня народження та 65-ї річниці з дня визволення міста завершилося урочистим феєрверком під супровід гімну Новомосковська.

Источник: Яна Яцюк, (фото Дмитра Єтче)

Можливо, Вам буде цікаво

By