Козацькому роду нема переводу

Чи багато в Новомосковську сімей, які можуть пишатися своїми віковими традиціями та родинними зв’язками? Мабуть, чимало, але про них не всі знають. Та є люди, які із гордістю розповідають про свою сім’ю.

До нас в редакцію звернувся мешканець Новомосковська, ветеран праці із 55-річним стажем роботи на Новомосковському трубному заводі Віктор Петрович Рєвін, який розповів про свою велику та дружню родину.

А родина Віктора Петровича досить відома у місті. Його жінка, Катерина Федорівна, разом із чоловіком з 1957 року працювала інженером в управлінні НМТЗ та заробила звання ветерана праці. Віктор Петрович та Катерина Федорівна мають двох доньок – Вікторію Вікторівну Спильниченко, що по стопах матері працює інженером НМТЗ та Тетяну Вікторівну Шаповал, офтальмолога міської лікарні, чоловік якої теж працює у медичній сфері. Іван Іванович Шаповал завідує лор-відділенням у Новомосковській Центральній районній лікарні.

Родина Шаповалів теж має своє продовження, яким не перестає пишатися. Це їхня донька Катерина Дяговець, яку назвали на честь улюбленої бабусі. Катерина також продовжила славну лікарську династію. Ще у шкільному віці вирішила стати лікарем – і досягла своєї мети.

У 2009 році майбутня лікарка була визнана найрозумнішою студенткою Дніпропетровська. Рік тому закінчила навчання на кафедрі гістології та отримала диплом медичної академії, а зараз вже працює в аспірантурі того ж навчального закладу і передає здобуті знання молодим майбутнім лікарям. Зазначимо, що Катя, не відриваючись від навчання, встигла народити чудового хлопчика Дмитрика (на фото), і родина нещодавно відсвяткувала його перший день народження.

Маленький козак вже проявляє свої творчі здібності: любить танцювати, грати у футбол. Поки стадіоном слугує кімната, але щасливий прадідусь – Віктор Петрович – впевнений, що футболіст росте неабиякий.

У вихованні сина Катерині допомагає її чоловік Сергій, який теж є лікарем. Він працює хірургом-урологом в обласній лікарні ім. Мечникова. Але це далеко не всі таланти сім’ї. Катерина має молодшу сестричку Ксенію, яка займається малюванням і навіть брала участь у конкурсі, організованому Новомосковським трубним заводом, де посіла призове місце та була нагороджена цінним призом – сучасним мобільним телефоном.

Такими славними родинами має пишатися Новомосковськ. Поки є такі сім’ї, сильна наша земля, жива наша нація, і має майбутнє Україна.

Можливо, Вам буде цікаво

By