Ми пам\’ятаємо ваш подвиг!

9 травня Україна відзначає 66-ту річницю Дня Перемоги. Це привід пригадати про відвертий героїзм наших предків, це день, коли кожен повинен собі сказати, хто він є, чи гідний пам’яті своїх батьків і дідів. Досі не завершене вивчення історії Другої Світової війни і не відомі імена всіх її героїв, але пам’ять про їхній подвиг як про високий зразок мужності, сили духу і самопожертви залишається в нинішнього покоління українців. Пам'ять про українського солдата, який звільняв цю землю, незалежно від національності, назавжди буде збережено. Пам'ять про воїна-визволителя — це святий обов'язок нашого і майбутніх поколінь. У цей святий і святковий день ми говоримо щирі слова подяки тим, хто захистив у боях Батьківщину в суворі дні війни, тим, хто не шкодував сил і здоров'я, самовіддано працюючи у тилу для фронту, тим, хто підняв з руїн країну після воєнних згарищ.

Хвилиною мовчання ми вшановуємо пам’ять тих, кому не судилося дожити до сьогоднішнього дня, хто поліг на полі бою, у партизанських загонах та підпіллі, прийняв мученицьку смерть у гестапівських катівнях, хто помер від ран і підірваного здоров’я у повоєнні роки.

Честь Вам і слава від нинішнього і майбутніх поколінь, тим, хто завершив свій безприкладний ратний шлях у Берліні та тим, хто віддавав всі свої сили роботі в тилу, а після Перемоги віддав десятки років боротьбі зі злочинністю, перебуваючи на службі в органах внутрішніх справ.

Низький уклін Волкову Миколі Аркадійовичу, Гусакову Сергію Миколайовичу, Бутенку Кіму Андрійовичу, Марухіну Віктору Андрійовичу, Ковтун Пелагеї Іванівні, Нехаю Петру Дмитровичу, Полонському Івану Сергійовичу, Павелку Володимиру Давидовичу, Чепуру Івану Кузьмичу, Шпаку Миколі Федоровичу, Хоменку Івану Григоровичу, Хорішку Івану Дмитровичу, Скороходу Василю Федоровичу та багатьом іншим, хто вберіг нашу Батьківщину від ворожих посягань у часи Великої Вітчизняної, хто продовжував протистояти злу в запеклій боротьбі зі злочинним світом у мирні часи.

Не залишилися і без уваги держави наші ветерани: Указом Президента України Нехай Петро Дмитрович та Скороход Василь Федорович нагороджені медаллю Жукова!

Спасибі Вам, ветерани, і земний уклін! Зі святом Перемоги!

Можливо, Вам буде цікаво

By