Допоки житимемо на смітнику?

Бездушності місцевих чиновників вже не доводиться дивуватися. Куди не піди – скрізь байдужість до твоєї проблеми. Заяву або не зареєструють, або одразу на двері вказують, мовляв, ми цим питанням не займаємось.

Проблема, з якою ми боремось ось уже кілька років поспіль, – смітник по провулку Артемівському поряд із судом. Найбільше ж він дошкуляє нам, жителям вул. Комсомольської, 3, адже ми вимушені дихати цим смородом і споглядати на купи відходів життєдіяльності не тільки більше десятка житлових будинків, а і кафе, магазинів, гуртожитку кооперативного технікуму…

Я відпрацював на підприємствах міста більше сорока років, і таке ставлення до себе та жителів будинку, де мешкаю, вважаю знущанням над простою людиною. Але що можу вдіяти? Ходити мені важко. Суглоби сковує так, що по власній квартирі ледве пересуваюсь. Та все-таки кілька разів вибирався до «білого дому». Одного разу вдалося розворушити начальника управління житлово-комунального господарства міста В. Біліченка, і він таки прийшов до нашого двору. Вислухав нашу проблему, про яку ми в усі інстанції пишемо, і навіть посприяв очищенню смітника. Та на цьому і закінчилась допомога Валерія Сергійовича. Решта моїх письмових звернень залишились без відповіді, а В. Біліченко розписався у власному безсиллі.

Але ми не опустили руки, і продовжували штурмувати інстанції. І ніби наші справи врешті-решт посунулись у правильному напрямку: мешканцями будинку були отримані дозволи на перенесення сміттєвих контейнерів до іншого місця, туди, де вони нікому не заважатимуть.

Разом з директором КП НККП А. Поздняковим було визначено місце, а на наші кошти було придбано бетонні плити для сміттєвої площадки, але… Що стало на заваді здійснення нашого проекту – ми і досі не знаємо.

Тому до сьогодні смітник залишається на старому місці. Повз нього їздять машини, снують туди-сюди пішоходи, і купи сміття, що смердять за версту, ніби нікому не заважають.

Хочеться ще раз звернутися до можновладців: допоки ж триватиме це неподобство у самому центрі міста, перетворюючи його на суцільне сміттєзвалище? А на дворі ж літо, спека, антисанітарія… Так і будемо жити на смітнику?

Розчарований роботою чиновників О. Сміюха

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Можливо, Вам буде цікаво

By