Нехай здоровиться вам, ветерани, на довгі, щасливі роки!

Напередодні Дня міста новомосковці вшановували всіх, хто причетний до святкування Дня партизанської слави, який відзначається в Україні 22 вересня.

Сивочолих захисників рідного краю, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників партизанського руху Миколу Трохимовича Приходька, Лева Давидовича Кльоца, Миколу Калиновича Степаненка, Ларису Федорівну Щербину, Петра Івановича Єскіна прийшли привітати секретар міської ради Борис Мазур та заступник міського голови з соціальних питань Ірина Калюжна. Люди, котрі пройшли вогняними дорогами війни, заслуговують на особливе ставлення, особливу повагу, адже кожен з них вніс свою дещицю у наближення Великої Перемоги, і саме їм кожен сучасник має завдячувати за мирне життя.

Багато хороших слів сказав учасникам партизанського руху, ветеранам Б. Мазур, побажавши їм та їх родинам здоров’я та всіляких гараздів. – Честь і слава вам, переможці, і безмежна вдячність за подарований мир, – сказав Борис Васильович.

Цього дня віншували ще одного іменинника – хор ветеранів нашого міста, якому виповнилося 9 років. До святкового столу винуватцям свята І. Калюжна подарувала святковий торт разом з побажаннями ще довго залишатися з нами і радувати своїми гарними виступами.

Учасники хорового колективу не залишилися у боргу – і знову співали для всіх присутніх пісень – ветеранських, переможних, святкових…

Нехай здоровиться вам, шановні захисники Вітчизни, на довгі, щасливі роки!

Можливо, Вам буде цікаво

By