Безпека на дорозі – справа кожного!

Закінчилася улюблена пора дітвори – літні канікули. Тисячі хлопчиків та дівчаток 1 вересня сіли за шкільні парти здобувати знання. Але у вільний час діти продовжують випробовувати себе в різних життєвих ситуаціях без нагляду дорослих. Та й інколи нехтують елементарними вимогами «дорожньої грамоти».

Тому вже стало традиційним проведення у вересні Всеукраїнського місячника-рейду «Увага! Діти на дорозі!», мета якого – нагадати учням, особливо молодшого шкільного віку про дотримання ПДР. Педагогічний колектив СЗШ №6 приділяє значну увагу вихованню безпечної поведінки учнів на дорогах міста. Проводяться різноманітні заходи: батьківські збори, виховні години та бесіди з правил дорожнього руху, зустрічі з інспекторами ДАІ, ігри та вікторини, виставки дитячих малюнків.

23 вересня у рамках вищевказаного місячника в читальному залі шкільної бібліотеки відбулося засідання інтелектуального клубу «Еврика». Учні 6-х класів зустрілися в поєдинку на турнірі-вікторині «Дорожня абетка», який підготували педагог-організатор Н. Оберемок та завідуюча шкільною бібліотекою Л. Карпенко. Всіх присутніх об’єднало гасло: «Щоб себе в безпеці почувати, закони доріг треба поважати!»

Юні журналісти шкільної газети «Веселка» (ред. Л. Карпенко) презентували мультимедійний фоторепортаж «Дорога до школи», познайомили учасників турніру з особливостями дорожнього руху на головних дорогах міста (вул. Зіни Білої, Сучкова, Радянська), звернули увагу на безпечні місця переходу автодоріг, які оточують школу.

А команди підготували емблеми та девізи і завзято брали участь у цікавих змаганнях, жваво відповідали на запитання вікторини, з упевненістю розміщували дорожні знаки на схемі мікрорайону школи, а на малюнках-завданнях знаходили порушників ПДР. З відповідальністю, творчим підходом та гарним почуттям гумору шестикласники виконали домашнє завдання «Розмісти дорожні знаки у школі», весело та цікаво презентували свої доробки членам журі.

Команди та їх капітани продемонстрували гарні знання ПДР, показали свою спритність та інтуїцію, з відповідальністю довели, що свідомо обирають безпечну поведінку на дорогах міста. Кожна команда отримала перемогу в номінаціях: «Знавці правил дорожнього руху» (6 А кл., кл. кер. Л.Ніколенко), «Ерудовані всезнайки» (6 Б кл., кл. кер. Л. Бикова), «Кмітливі інспектори руху» (6 В кл., кл. кер. Л. Литвин), «Юні регулювальники» (6 Г кл., кл. кер. О. Храпова).

Учасники та гості заходу констатували – свято відбулося! Учні впевнені: окрім задоволення та гарного настрою, організаторам заходу вдалося донести до учнів інформацію про важливість дотримання Правил дорожнього руху, змусити кожного замислитися над своєю поведінкою на дорогах і зробити відповідні висновки. Шестикласники СЗШ №6 знають : «Безпека на дорозі – справа кожного!».

Можливо, Вам буде цікаво

By