Реформування триває

На XV позачерговій сесії Новомосковської міської ради депутатів 6-го скликання, яка відбулася 10 жовтня, розглядалося вісім питань.

З нагальних питань стосовно реформування медичної галузі доповідали головний лікар Центральної міської лікарні Юрій Письменний та його заступник Олексій Маслак. Останній повідав депутатам, що процедура реорганізації на початку роботи Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги передбачає припинення діяльності комунального закладу «Центральна міська лікарня» та створення розподільчого балансу. На підставі цього було запропоновано прийняти рішення щодо внесення певних змін у минулому рішенні про створення Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. У новій редакції запропоновано: «Створити комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з наданням Центру статусу юридичної особи», «Створити робочу групу по визначенню майна, яке буде забезпечувати надання первинної, вторинної та екстреної допомоги», «Робочій групі надати перелік майна для затвердження на сесії міської ради», «Затвердити граничну чисельність працівників комунального некомерційного підприємства «Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» у кількості 220 штатних посад».

Також було затверджено структуру створеного підприємства та передано на його баланс майно, що забезпечує надання медико-соціальної допомоги. Координацію за виконанням даного рішення було покладено на заступника міського голови з соціальних питань Ірину Калюжну, а контроль – на комісію з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

До того ж, частину майна, яке належало Новомосковській центральній лікарні, було передано області, як і «Центральну міську стоматологічну поліклініку», а частину – громаді Новомосковська. Котельні ж, які були на балансі вищезгаданого підприємства, тепер належатимуть обласній організації «Теплоенерго».

Начальник управління ЖКГ та КБ Сергій Устименко доповів стосовно надання згоди на складання документації із землеустрою. Ігор Горішний, який на сьогодні обіймає посаду виконуючого обов’язки начальника фінансового управління, доповів про зміни до рішення Новомосковської міської ради від 06.01.2011 року №55 «Про бюджет міста Новомосковська на 2011 рік».

Всі рішення, проекти яких було запропоновано до розгляду депутатами, було підтримано.

Можливо, Вам буде цікаво

By