Маленька красуня

Немає жодних сумнівів у тому, що українські дівчата – найкращі у світі. Нещодавно це довела і трирічна Вероніка Котелевська, здобувши на VI Міжнародному дитячому фестивалі звання Міні Маленька Міс Світу.

Перший виступ Вероніки відбувся на міському конкурсі «Красуня Новомосковська», де вона була наймолодшою моделлю агентства «Аніта». Здобувши перемогу одразу в двох номінаціях – «Міс глядацьких симпатій» та «Найчарівніша красуня Новомосковська» – Ніка почала готуватися до Всеукраїнського дитячого фестивалю «Маленька Міс України». Вона настільки відповідально поставилася до виступу, що навіть дорослих дивувала своєю витримкою та працьовитістю. Зусилля були нагороджені – з конкурсу Вероніка повернулася із заслуженим титулом «Маленька Міс глядацьких симпатій України-2008».

Проте, найвідповідальнішим став для Ніки конкурс «Маленька Міс світу», що відбувся 1 листопада у Києві. Конкурсанти з Німеччини, Греції, Македонії, Канади, Литви, Естонії, Вірменії, Білорусі, Росії та України змагалися за номінації у своїй віковій категорії.

3-річна Вероніка та така ж за віком представниця Литви – були наймолодшими учасницями й змагалися за корону нарівні з дітьми у категорії до восьми років. Можливо, всі переодягання, спілкування з доти незнайомими людьми, фотосесії Ніка сприймала як гру, але до виступу вона готувалася з серйозністю та самовіддачею, якою могли похизуватися далеко не всі дорослі конкурсанти. Репетиції виходів наймолодша учасниця відпрацьовувала до дрібниць, та ще й встигала допомагати своїм «колегам».

У Новомосковську за Вероніку вболівала справжня група підтримки. Родина, хрещені та друзі, просто знайомі – всі з нетерпінням очікували результатів конкурсу.

Сумлінна підготовка та підтримка з боку родини зробили своє: на Ніку чекав успіх – вона здобула бажану перемогу, ставши «Міні Маленькою Міс Світу-2008».

Вероніка у свої 3 роки дуже комунікабельна та відкрита дитина. Вона з радістю розповідає про конкурс та пам'ятає імена майже всіх учасників та членів журі. На питання: «Що найбільше запам'яталося і сподобалося на фестивалі?», – вона з дитячою відвертістю відповіла: «Виступ на сцені, подарунки та Олександр Злотник (народний артист України, професор, композитор, співголова журі – ред.)».

Сьогодні батькам маленької красуні надсилають запрошення на інші конкурси. Тому мама продовжує вигадувати нові образи для Вероніка, а бабуся працює над втіленням їх у життя, адже більшість костюмів були виготовлені нею власноруч.

А тим часом Ніка знову і знову приміряє корону та своє переможне вбрання. Вона вже готова до нових перемог…

Источник: Я.Яцюк

Можливо, Вам буде цікаво

By