Допомога – справа нашого життя

Саме під таким гаслом щодня працюють члени дружнього колективу Новомосковського територіального центру соціального обслуговування. Через свої підрозділи вони втілюють в життя державну політику по забезпеченню громадян міста, у тому числі дітей – інвалідів, усіма видами гарантованої державної соціальної допомоги.

Підрозділи терцентру активно працюють над впровадженням у практику

сучасних технологій обслуговування громадян, що дало змогу оперативно

надавати допомогу громадянам міста , які не здатні самотужки подолати

складні життєві обставини.

Основна мета роботи установи – здійснювати у взаємодії із місцевим органом виконавчої влади, депутатським корпусом міської ради, ветеранськими організаціями та громадськими об’єднаннями міста заходи щодо удосконалення системи кількості, якості, ефективності надання соціально-побутових послуг, надання адресної допомоги, яка передбачає надання конкретних видів і форм обслуговування громадян міста, а саме: надання соціально-побутових послуг за місцем проживання; надання натуральної допомоги; медичне обслуговування на рівні медичного поста терцентру; культурно – масове обслуговування; здійснення соціально – психологічних заходів; реабілітація дітей з функціональними обмеженнями.

В терцентрі функціонують три відділення: відділення соціальної допомоги вдома; відділення соціально – побутової адаптації; відділення соціальної реабілітації дітей з функціональними обмеженнями.

З метою посилення соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, надання допомоги, розв’язання їх проблем, підтримки життєдіяльності, адаптації інвалідів до соціального життя, на основі формування комплексних заходів працівниками територіального центру проводиться обстеження матеріально – побутових умов проживання, соціальні опитування, анкетування, налагоджено зв’язок з громадськими організаціями та установами міста, які займаються вирішенням проблем певних категорій населення.

Налагоджено соціальне партнерство з виявлення самотніх непрацездатних громадян, які потребують допомоги та сумісного вирішування проблем і питань, пов’язаних з потребами підопічних територіального центру з управлінням праці та соціального захисту населення; громадськими організаціями міста; органами закладів здоров’я; квартальними комітетами; дільничними інспекторами міліції; радою ветеранів міста. При територіальному центрі існує «Банк речей», я якому проводиться робота з прийому речей, що були у користуванні, для наступної роздачі малозабезпеченим громадянам міста. Для мобільних пенсіонерів міста та інвалідів працездатного віку терцентр організовує та проводить комплекс соціально-оздоровчих заходів, соціально-психологічну та трудову адаптацію, організацію дозвілля та реабілітаційні заходи щодо навчання молодих людей з вадами здоров’я в навчально-трудовій кімнаті та комп’ютерному класі.

Для отримання інформації та консультацій з приводу отримання соціальних послуг в територіальному центрі існує «Лінії прямого телефону»: 31-64-40, 31-64-30.

Можливо, Вам буде цікаво

By