ПБМП «СТРОЇТЕЛЬ-П» заявляє про наміри реконструкції піонерського табору «Чайка» під базу відпочинку

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

ПБМП «СТРОЇТЕЛЬ-П» заявляє про наміри реконструкції піонерського табору і дитячої дачі «Чайка» під базу відпочинку, що знаходиться за адресою: вул. Джерельна, 1, с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області.

Потреба в ресурсах при експлуатації і будівництві: земельних — площа земельної ділянки — 4,2148 га; сировинних — пісок, щебiнь; енергетичних – від існуючих мереж, при будівництві: бензин, дизпаливо; водних: джерело водопостачання – проектована свердловина.

Будівельні сировина і матеріали повинні мати сертифікат радіаційної якості, виданий радіологічною лабораторією.

Можливі впливи планованої діяльності при будівництві на навколишнє середовище: клімат и мікроклімат — не вплине; повітряне середовище — не надасть істотного негативного впливу, в період будівництва викиди продуктів згорання палива автотехніки, викиди процесів зварювання і фарбування, концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в період будівництва складають менше 1.0 ГДК; геологічне середовище — не надасть негативного впливу; водне середовище — не окаже негативного впливу; ґрунти — не окаже негативного впливу; рослинний і тваринний мир, заповідні об’єкти — не вплине; навколишнє соціальне середовище — не окаже негативного впливу; навколишнє техногенне середовище — не окаже негативного впливу.

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність просимо направляти в сільську раду за адресою: 51215 Дніпропетровська обл., Новомосковський район, с. Орлівщина, вул. Куйбишева, будинок 1.

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

ПБМП «СТРОЇТЕЛЬ-П» заявляє про екологічні наслідки діяльності «Реконструкція піонерського табору і дитячої дачі «Чайка» під базу відпочинку, що знаходиться за адресою: вул. Джерельна, 1, с. Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області.».

Даним робочим проектом передбачено реконструкцію піонерського табору і дитячої дачі «Чайка» під базу відпочинку.

Загальна кількість відпочиваючих – 226 осіб. Проектом реконструкції передбачені наступні рішення: будівництво «Бунгало у води на 2 люд.» — 5 шт, «Бунгало лісове на 4 люд.» — 4 шт, «Бунгало сімейне на 4-6 люд.» — 3 шт; двоповерхові корпуси на 24 номери стандарт – 4 шт.; ресторанний комплекс: кухня, банкетний зал, конференц-зал на 200 люд., SPA з басейнами, банями, тренажерним залом, кафетерієм, дитячою зоною, техничний блок для персоналу з проживанням, літній майданчик; адміністративна будівля: вхідна група на територію, лобі та ресепшн; дитячий центр – одно — поверхова будівля площею — 500 м2; дитячий майданчик; спортивний майданчик – 2 шт.; басейн зовнішній – 2 шт.; пруд; причал.
Проектом передбачено улаштування зовнішніх інженерних мереж, свердловини для водопостачання бази відпочинку, локальних очисних споруд; електропостачання в межах території, зовнішнього електроосвітлення.

Проектом передбачені функціонально-планувальні елементи будівлі для маломобільних груп населення відповідно ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».
Планована діяльність не суперечить Водному Кодексу України. Планована діяльність не порушає режим ведення господарської діяльності в водоохоронної зоні. Прибережні захисні смугі р. Самара і р. Піщанка не порушується.

При реалізації проектних рішень використовуються будівельні матеріали та вироби за наявності позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи (ст. 11 Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).

Будівельні відході, ТПВ, відходи процесу очищення гос-побутових стоків, медичні відходи передаються за договорами із спеціалізованими підприємствами, що мають ліцензії у сфері поводження з небезпечними відходами. Інші шкідливі чинники — іонізуючі випромінювання, ультразвук, вібрація відсутні. Екологічний і соціальний ризики відсутні.
В результаті прийнятих проектних рішень екологічна обстановка в районі розташування проектованого об’єкту не буде погіршена.

Замовник зобов’язується виконувати проектні рішення згідно з санітарними нормами і правилами, вимогами екологічної безпеки.

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність просимо направляти в міську раду за адресою: 51215 Дніпропетровська обл., Новомосковський район, с. Орлівщина, вул. Куйбишева, будинок 1.

 

Возможно Вам будет интересно

От