Новомоскосковський район Дніпропетровської області – один з лідерів за кількістю домашніх сонячних електростанцій

ДТЕК Дніпровські електромережі залишається лідером підключення сонячних електростанцій до мереж в Україні. За сім місяців 2020 року компанія підключила 887 нових об’єктів. Всього в Дніпропетровській області – близько 3,5 тисяч домогосподарств, які виробляють екологічно чисту електроенергію і забезпечують не тільки власні потреби, а й продають залишок в мережу. Найбільше таких домашніх електростанцій – в Новомосковському та Нікопольському районах, Кривому Розі, а також Апостолівському та Дніпровському районах.

Згідно з даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, ДТЕК Дніпровські електромережі лідирує за кількістю встановлених сонячних електростанцій (СЕС) в Україні.

«ДТЕК діє в інтересах України і забезпечує вільний доступ до електроінфраструктури для всіх клієнтів. Щорічно кількість домашніх сонячних електростанцій в нашій області зростає практично вдвічі. З початку 2020-го ми вже під’єднали до мереж компанії 887 приватних СЕС. Їх сукупна потужність – понад 52,8 млн кВт*год», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Найбільше виробників екологічно чистої енергії в Новомосковському районі – 557. У п’ятірці лідерів з приєднання домашніх сонячних електростанцій до мереж ДТЕК Дніпровські електромережі: Нікопольський район – 464, місто Кривий Ріг – 392, а також Апостолівський – 316 та Дніпровський райони – 312. Кожен просьюмер, в середньому, може забезпечити чистою електрикою до 10 домогосподарств.

Всю інформацію про те, як перейти на «зелений тариф» та підключити домашню сонячну електростанцію, – можна подивитися тут.

Можливо, Вам буде цікаво

By