Мер нашому дому

Пройшла перша сесія Новомосковської міської ради нового скликання. Присягу склав новообраний міський голова Сергій Рєзнік і 30 депутатів з 38.

Чому 30? Двоє хворіють. П’ятеро тягнули з написанням заяв до територіальної виборчої комісії про свою реєстрацію. Коли заяви були написані, ТВК не змогла зібратися на засідання через захворювання більше половини її членів. Тепер 7 депутатів приймуть присягу і набудуть депутатських повноважень на наступній сесії.

Ще один з обраних депутатів, якого ми обрали і в міську, і в районну ради, досі не визначився, в якій раді бажає працювати, і не подав відповідної заяви.
Секретарем міської ради таємним голосуванням 25 голосами «за» обрано Володимира Арутюнова. За призначення заступників міського голови проголосували «за» 24 депутати (список замів див. фото проєкту рішення).

Затверджено також новий склад виконкому – 28 голосами «за» (див. фото проєкту рішення).

Кожного з кандидатів на посади заступників і членів виконкому заслухали, задали питання.

У порівнянні зі списком депутатів, який був офіційно оприлюднений територіальною виборчою комісією в газеті “Новомосковська правда”, відбулися зміни: від депутатства відмовилася Наталія Балахніна, замість неї повноважень набула Тетяна Решетняк, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). А Наталія Балахніна обрана до складу виконкому.

Також відмовився від депутатства Барсук Олександр Михайлович, замість нього депутатом став його син Барсук Михайло Олександрович, який був депутатом кількох попередніх скликань.

З обранням на посаду міського голови Сергія Рєзніка привітали настоятелі православних конфесій Новомосковська, на пам’ять вручили освячені ікони з побажаннями службових успіхів.

Залишається лише нагадати мерові й депутатам слова Івана Франка:

«Лупайте сю скалу!
Нехай ні жар, ні холод не спинять вас!
Зносіть і труд, і спрагу, й голод,
Бо вам призначено скалу сесю розбить!»

Працюйте разом для людей і вас оцінять не по словах ваших, а по ділах ваших. Сподівання на позитивні результати вашої праці дуже великі. В добрий путь!

Можливо, Вам буде цікаво

By