У Новомосковську відкрилося перше у місті відділення ТАСКОМБАНКУ

В Новомосковську відбулось офіційне відкриття першого у місті відділення ТАСКОМБАНКУ, розташованого за адресою вул. Гетьманська, 32. Урочиста церемонія відбулась за участі Голови Правління Володимира Дубєя, міського голови Сергія Рєзніка, представників місцевого бізнесу та клієнтів ТАСКОМБАНКУ. Партнером банку у відкритті нових відділень стала компанія Mastercard.

Під час церемонії відкриття Володимир Дубєй зауважив, що багато банків тепер оптимізують свою мережу, скорочуючи кількість відділень. В ТАСКОМБАНКУ ж відчувають необхідність бути ближчими до своїх клієнтів, адже особисте спілкування у вирішенні фінансових та бізнес питань набирає все більшої цінності. Крім того, відкриття відділень у нових регіонах є підтвердженням того, що ми віримо у перспективи розвитку та готові надавати підтримку бізнесу на місцях.

Дніпропетровський регіон завжди був для нас стратегічно важливим, адже це потужний центр промисловості й виробництва. Попри непростий час ми продовжуємо інвестувати в країну та розвивати свою мережу відділень. Ми вже презентували низку відділень в регіоні й плануємо відкрити 15 нових відділень по всій країні. Для нас надзвичайно важливо, що ТАСКОМБАНК відтепер буде представлений і у прекрасному місті Новомосковську, яке росте та розвивається. Ми бачимо тут великі перспективи», — зазначив Володимир Дубєй.

З нагоди відкриття відділення клієнти зможуть скористатися низкою акційних пропозицій як для фізичних осіб, так і для підприємців.

Фізичні особи у відділеннях зможуть:

  • Отримати моментальні подарунки від Mastercard і ТАСКОМБАНКУ, оформивши будь-яку кредитну картку Mastercard® у новому відділенні протягом місяця, а через місяць — взяти участь у розіграші сучасного смартфона Sаmsung Galaxy S21!
  • Отримати додаткові бонуси за депозитами протягом двох місяців з дати відкриття відділення.
  • Протягом трьох місяців з дати відкриття відділення маючи кредитну картку ТАСКОМБАНКУ здійснювати платежі в касі лише за 1 гривню (не залежно від суми платежу).

Підприємці у новому відділенні можуть відкрити рахунок без плати за обслуговування перші три місяці та отримати +1% за депозитами до 31 березня 2022 року.

Для клієнтів малого та середнього бізнесу до 01 квітня 2022 року ТАСКОМБАНК пропонує безкоштовне відкриття рахунків та комплексне обслуговування без абонентської плати за пакетне обслуговування на умовах тарифних пакетів «ТАС-МАКСИМУМ», «ТАС-БАЗОВИЙ» та «ТАС ФОРЕКС» протягом трьох місяців після відкриття рахунку.

«Нині ТАСКОМБАНК входить до ТОП-20 банків країни за розміром активів й посідає 4 місце за розміром банків з українським капіталом. Є учасником фонду гарантування вкладів та системно значущим банком. Наша стратегія — працювати в Україні. Ми активно зростаємо, маємо великі надії та амбітні плани. І віримо, що разом зможемо сприяти розвитку місцевої економіки й розвиватимемось разом із містом, — підкреслив Володимир Дубєй. — Обіцяємо, що надамо достатній рівень сервісу та не підведемо довіру клієнтів, адже саме довіра – наш головний ресурс».

АТ «ТАСКОМБАНК» працює на ринку понад 30 років і на сьогодні залишається одним із небагатьох банків з українським капіталом, які інвестують в Україну, підтримують реальний сектор економіки та посилюють присутність у регіонах. За результатами роботи у 2021 р. ТАСКОМБАНК забезпечив позитивну динаміку практично за всіма ключовими показниками. Чистий прибуток Банку за рік склав 450 млн грн, а активи перевищили 30 млрд грн. Депозитний портфель ТАСКОМБАНКУ збільшився на 33% – до 22,8 млрд грн, а кредитний портфель зріс на 23% – до 16,2 млрд грн. Зростання довіри до банку підтверджують міжнародні рейтинги. Наприкінці 2021 року банк отримав підтвердження рейтингу Міжнародної рейтингової агенції Moody’s Investors Service на рівні суверенного рейтингу України, на рівні B3.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Можливо, Вам буде цікаво

By