Розваги та безпека – запорука гарного відпочинку

Наше місто розташоване у прибережній зоні річки Самари, яка влітку притягує на міські пляжі багато дітей та дорослих.

Проте вона є й джерелом підвищеної небезпеки для тих, хто не вміє плавати. Вже другий рік поспіль місто бере участь у Всеукраїнській програмі з навчання дітей вмінню триматися на воді.

Згідно неї, з 2 липня впродовж місяця на міському пляжі міським центром «Спорт для всіх» відкрито школу з плавання для дітей віком від 6 до 12 років. Основною метою цього заходу є попередження нещасних випадків на воді. Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю з 9 до 13 години. З дітьми працюють провідні фахівці, тренери зі спортивного плавання, кандидати в майстри спорту, які мають досвід роботи у плавальному басейні. До того ж, заняття безкоштовні та не вимагають медичних довідок.

Офіційне відкриття школи відбулося 7 липня в день свята Івана Купала. З 45-ти маленьких учнів, що займалися плаванням із першого дня роботи школи, 23 цього дня вже отримали сертифікати, які засвідчили вміння їх власників впевнено триматися на воді.

За словами голови міськспорткомітету Тетяни Шевцової, головним у цій справі є зручність для батьків, які не мають можливості протягом року возити дітей до басейну. Та й зараз, поки дорослі відпочивають, їх діти знаходяться під професійним наглядом спеціалістів.

Для безпеки дітей було облаштовано майданчик на воді. Окрім інструкторів, тут постійно знаходяться медичний працівник, рятувальники, адміністратор центру «Спорт для всіх».

В Дніпропетровській області цю акцію підтримують ще три міста. Серед них – Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ та Нікополь.

Сподівання організаторів справдилися, отже акція вже стала традиційною та набула популярності, заохочуючи в цьому році більше дітей, бажаючих займатися спортом та плаванням зокрема.

Возможно Вам будет интересно

От