Життя триває

«СОЗИДАТЕЛЬСКИЙ ДІМ» – МРІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Кожна людина потребує поваги та турботи з боку оточуючих. Особливої ж уваги потребують люди похилого віку. Для деяких з них цей життєвий період виявляється занадто складним, аби впоратися з проблемами зі здоров`ям та обмеженням у спілкуванні самотужки.

Сім`я та друзі теж не завжди можуть бути поруч, адже в цей складний час доводиться багато уваги приділяти роботі та вирішенню нагальних життєвих питань. Відсутність постійного спілкування та підтримки негативно впливає на емоційний стан та здоров`я ваших стареньких родичів. Якщо вам стає все важче морально та фізично витримувати всі навантаження, пов`язані з доглядом за людьми похилого віку, альтернативним рішенням цієї проблеми може стати допомога з боку ТОВ «Созидательский дім», автором та засновником якого є заслужений будівельник України Леонід Турчин. Цей затишний одноповерховий будинок було створено спеціально для людей поважного віку, які зможуть тут знайти широке коло для спілкування та медичну підтримку з боку спеціалістів.

Пансіонат розташований у курортній зоні в селі Спаське, площа будинку 716 кв.м, навколо є велика територія (1,75 га), на якій знаходяться яблуневий сад, гай з яскравими павловніями, штучна водойма з карасями та коропами, де можна чудово провести час з вудкою або просто прогулятися, затишна альтанка та родзинка товариства – піраміда, що має цілющі властивості, адже вона є відтворенням піраміди Хеопса, але, звісно, в меншому масштабі.

До людей третього віку співробітники знаходять індивідуальний підхід у відповідності з потребами та особливостями характеру кожного, завжди ввічливі та терпеливі, адже всі вони чудово розуміють, якою вразливою може бути ця категорія людей, як вони потребують уваги та спілкування. Саме тому ТОВ «Созидательский дім» базується не лише на міцному фундаменті, а на таких загальнолюдських принципах:

  • зміцнення здоров`я та добробуту;
  • постійний зв`язок з членами родини;
  • доступ до медичних та санітарних послуг;
  • дотримання правил безпеки;
  • повноцінне харчування.

У будинку створені всі умови для щасливого та спокійного проживання і полегшення складних життєвих обставин для стареньких та їх рідних, саме тому гасло закладу: «Ми не стежимо, а доглядаємо!»

Відгуки про пансіонат:

Парасковія Новіченко, 90 років:

-Важко бути самотньою і фізично, і психологічно, тому вирішила оселитися у цьому домі. У пансіонаті я перебуваю вже 3 роки – і знаєте, тут я отримала друге дихання, тут я спілкуюся з іншими пенсіонерами, а також відчуваю, що можу бути корисною: біля будинку є клумба – і я із задоволенням доглядаю за квітами.

Засновника будинку Турчина Л.А. вітають з Днем народження

Сергій Володимирович, син пенсіонера Володимира Михайловича:

– Я і члени моєї родини постійно знаходимося на роботі, тому не можемо приділяти уваги батьку, а він має достатньо поважний вік – 86 років, ще й 5 місяців тому переніс інфаркт, звісно, що самого його залишати небезпечно, тому, порадившись зі всіма членами родини, прийняли рішення скористатися послугами ТОВ «Созидательский дім» – і ніхто не пожалкував! Батько знайшов тут друзів, з якими не лише спілкується, а грає в шахи. Тут йому оперативно надають медичні послуги, до нього є індивідуальний підхід з боку персоналу. А за потреби він завжди може зв`язатися зі мною.

Шановні читачі!

Якщо вам важко впоратися самостійно з проблемою догляду за старенькими родичами і ви потребуєте професійної допомоги, звертайтеся до ТОВ «Созидательский дім» за телефонами:

+38-067-1968592,
+38-066-5085400;
e-mail: dpl@sozidatelskiy-dom.dp.ua

Сайт: https://www.sozidatelskiy-dom.dp.ua

Адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, село Спаське, вул. Чехова 6, ТОВ «Созидательский дім».

Можливо, Вам буде цікаво

By