Нагадуємо споживачам природного газу: не за горами опалювальний сезон!

Більша частина нещасних випадків стається під час користування побутовими газовими приладами з відводом продуктів згорання у димові канали:газові колонки, опалювальні котли, опалювальні печі.

Стан димових та вентиляційних каналів житлового фонду викликає значну тривогу.

Слід пам’ятати, що згідно «Правил безпеки систем газопостачання України»п.1.4.3. власники житлового фонду несуть відповідальність за справний стан та перевірку димових та вентиляційних каналів, а також за стан герметизації вводів інженерних комунікацій.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків, усім власникам житлового фонду необхідно виконати роботи згідно графіків або укласти договори зі спеціалізованими організаціями на перевірку та прочищення димових та вентиляційних каналів. Після цього обов’язково треба скласти відповідні акти та передати їх у Новомосковське управління з експлуатації газового господарства.

Аби уникнути нещасних випадків під час користування газом, треба пам’ятати,що абонентам категорично забороняється самовільно виконувати ремонт,заміну, перенесення газового обладнання, користуватися газовими приладами за відсутності тяги у димовому або вентиляційному каналі, а також при зачиненій кватирці. Все це призводить до серйозних наслідків.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Порушення правил користування газовими приладами призводить до нещасних випадків. Будьте уважними під час користування газом, адже від цього залежить ваше життя.

Можливо, Вам буде цікаво

By