Подаруймо шанс на життя братам нашим меншим!

Віднедавна у Новомосковську було створено благодійний фонд «Друге життя», метою якого є вирішення питання опікування долею безпритульних тварин, від яких відмовились попередні господарі, а також втілення у життя основних цілей та завдань прийнятої програми з гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин.

Першими кроками діяльності фонду є створення притулку для тварин, в якому завдяки піклуванню спеціалістів, ветеринарів тварини отримають шанс на друге життя та знайдуть господарів, які не байдужі до долі беззахисних створінь, що, в свою чергу, є головним показником моральності та зрілості сучасного суспільства.

У проекті фонду є створення гуртків для дітей та дорослих, які люблять тварин та яких турбує доля навколишнього середовища; створення електронної бази чипованих тварин, яка допомагатиме якнайшвидше знайти зниклу тварину. Найважливішим завданням фонду є виховання співчуття до братів наших менших, любов до ближнього та відповідальність за тих, кого ми приручили. На сьогодні ідеї нашого фонду знайшли підтримку багатьох однодумців, які зацікавлені в тому, щоб проблему з безпритульними собаками, які зграями пересуваються містом та становлять небезпеку для оточуючих, було вирішено.

До фонду звертаються небайдужі громадяни міста та району, аби взяти під опіку собак. Та для цього, насамперед, треба створити притулок, щоб якомога більше тварин знайшли для себе люблячого господаря. В цьому напрямку вже робляться перші кроки. Так, опікуються безпритульними собаками мешканці багатоповерхівки по вул. Сєверній, керуюча дитячим майданчиком у міському парку. Ми дуже вдячні всім, хто знаходить у своєму серці місце для любові, кошти, час для догляду за беззахисними створіннями. Покинуті, скалічені, зраджені людьми тварини – це частина нашої жорстокої дійсності. Їх намагаються не помічати, проходити повз них, ховаючи очі, і хто, як не ми разом, зможе дати їм шанс на друге життя?!

Цілодобовий телефон НГБФ: 068-413-64-61

Можливо, Вам буде цікаво

By