Плюс-мiнус один…

Депутатів, що прибули на сесійне засідання чергової ХХІХ сесії, біля входу до міської ради зустрічали мітингуючі прихильники Соціалістичної партії, очолювані депутатом обласної ради Вікторією Шиловою. Свої вимоги щодо повернення місту кінотеатру «Авангард» та «ні» підвищенню тарифів на комунальні послуги вони скандували вже під час засідання.

Почалася сесія з повідомлення секретаря міськради Бориса Мазура про вступ Тетяни Дакової до Партії регіонів та про вихід з неї депутата Валентина Болкарьова. Переформатування в раді триває – частина депутатів із вчорашньої більшості приєдналася до опозиційних груп. Через це більшість втратила значну кількість голосів і вже не могла самостійно приймати заздалегідь обговорені рішення.

Нарешті депутатський корпус почав прислухатися до букви закону – і формування черги денної пройшло без порушень законодавства. Принципово міський голова поставився навіть до пропозиції голови постійної комісії з депутатської етики Володимира Бурлакова. Депутат хотів внести до черги денної рішення комісії про порушення регламенту, але Сергій Мороз наголосив, що це також буде порушенням норм законодавства, оскільки проекти будь-яких рішень вносяться не пізніше, ніж за 10, а невідкладні – за 1 день до сесійного засідання. Більшість депутатів відмовила йому в цьому під час голосування. Виключення зробили лише директору КП «Новомосковськводоканал» Володимиру Бодні, оскільки питання мало очевидну необхідність прийняття рішення. Деякі проекти рішень з розгляду було знято або перенесено.

Всі депутати утрималися при голосуванні за проект рішення про дострокове розірвання з ПП О. Максімчук договору оренди приміщення кінотеатру «Авангард», оскільки питання не було вивчено до кінця.

Першим рішенням депутати внесли зміни до бюджету на 2012 рік, про які доповіла начальник фінансового управління Тетяна Дакова.

Далі депутати уповноважили управління освіти виконкому укласти договір оренди приміщень загальною площею 133,6 кв.м., розташованих в будівлі СЗШ №8, для розміщення і роботи бібліотеки-філії №3 Но-вомосковської центральної бібліотечної системи. Орендну плату за вищезазначені приміщення встановили символічну – 1 гривня на рік. Причиною переїзду став факт купівлі колишнього приміщення бібліотеки приватним власником.

Головний спеціаліст управління культури Олена Шаульська запропонувала депутатам затвердити перелік місцевих пам’яток м. Новомосковська, оскільки до державного реєстру пам’яток досі було занесено лише 15. Рішення було прийнято одноголосно.

Шляхом перетворення з дочірнього підприємства обласного комунального підприємства «Дніпротеплоенерго» депутати рішенням більшості створили КП «Новомосковськтеплоенерго».

Депутатський корпус відмовив у наданні згоди щодо відчуження нерухомого майна, що належить до власності територіальної громади м. Новомосковська, а саме: будівлі міськвиконкому, гаражу, вбиральні, входу до підвалу загальною площею 3085 кв.м., дворового покриття, огорожі, зливної ями та автомобіля ГАЗ-3110. На це було подання відділу примусового виконання рішень державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Дніпропетровській області від 23.11.2012 р. № 2814/22528.

Відмову в укладанні договору оренди нерухомого комунального майна також отримав благодійний фонд «Друге життя». На цю тему висловилась депутат Світлана Коротич, яка зазначила, що заплановане для оренди приміщення знаходиться на території лікарні, а фонд займається наданням допомоги тваринам. Вона заявила, що це несумісні заклади, тому цей проект рішення депутати не підтримали.

Розглянувши заяви громадян та документацію із землеустрою, міська рада передала у приватну власність більше 30-ти земельних ділянок, дванадцять заявників отримали в цьому відмову.

Далі рада розглядала проекти рішень, пов’язані з подовженням та поновленням договорів оренди комунальної власності. Від початку у проекти рішень було закладено різні умови оренди, проте, враховуючи мі-сцезнаходження, площі та платоспроможність орендарів, депутати змінили терміни і ставки до більш справедливих.

Можливо, Вам буде цікаво

By