Нам є чим пишатися

Новомосковський район може небезпідставно пишатися надзвичайно насиченим і повнокровним життям. Буває, що в районі в один день проходить по декілька цікавих і змістовних заходів. Надзвичайно активними були останні дні листопада, бо в кожному населеному пункті відбулися урочистості в рамках всеукраїнської акції «33 хвилини», коли було запалено свічки жалоби і пам'яті по жертвам Голодомору 1932-1933 рр. А ще в останню п'ятницю листопада в районному Будинку школяра відбувся конкурс самодіяльності учителів, що проводиться за підтримки профспілки освітян раз на два роки. Він продемонстрував багатющий потенціал наших талановитих педагогів, які на сцені читали вірші і гуморески, ставили міні-вистави в стилі КВК, співали, танцювали, і, повірте, деяким з них могли б позаздрити і професіонали.

Цього ж таки дня урочисто запалювали вогник автономної газової котельні в Піщанській ЗОСШ, а увечері Губиниський селищний Будинок культури втретє гостинно відкрив двері перед учасниками щорічного районного фестивалю молодіжних талантів «Осінній зорепад». Багато яскравих зірочок серед талановитої молоді та дітей виявив цей фестиваль, який щороку набирає все більшої популярності й розширює коло друзів.

Надзвичайно багатий на заходи і останній місяць року. Панасівський геріатричний пансіонат (дир. – О. Миколаєнко) запросив з нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів до себе в гості всіх не байдужих до чужого горя людей. Але й без запрошення багаточисленні друзі і спонсори пансіонату завжди готові допомогти підопічним і колективу цієї установи. Красивий і ошатний будинок пансіонату, прекрасно впорядковане подвір'я, куточок Матері, зали клубу і бібліотеки, холи і коридори в цей день були прикрашені прекрасними виробами, квітами і деревами, виготовленими талановитими руками підопічних і працівників колективу.

І того ж таки дня Новомосковська районна дитяча школа мистецтв, що у місті Перещепине, проводила конкурс «Музичний калейдоскоп» на краще виконання музичних п'єс серед учнів 1-6 класів. Всі учасники конкурсу були поділені на молодшу і старшу категорії. Перші три призових місця отримали учні 1-х класів: Даша Москаль (педагог Н. Павленко), Антон Нерушенко (педагог О. Рагозіна), Олександр Іванченко (педагог В.Сухоребрий). У старшій категорії серед учнів 3-6 класів переможницею в грі на фортепіано стала учениця 4-го класу Олександра Губанова (викладач Н. Павленко), 2 місце посів учень 4-го класу Давид Анастасян (викладач С. Власенко), а третє місце отримав юний гітарист, учень З-го класу Владик Боханченко (викладач В. Сухоребрий). Журі конкурсу було нелегко визначити абсолютних переможців, бо усі діти показали достатньо високий рівень підготовки, а от симпатії глядачів і відповідний приз отримала учениця 6-го класу Юлія Кушнір (викладач С. Власенко).

А ще хочеться поділитися враженнями від програми «Надвечір'я» на УТ-1, в якій розповідалось про відзначення в Українському домі 20-річного ювілею передачі. Літні люди на запрошення редактора програми прибули до столиці, щоб розділити спільну радість з ведучою передачі, тележурналісткою Тамарою Щербатюк та її працьовитим колективом. 5 грудня в третьому фільмі з шести, що мають транслюватися, прозвучало вітання програмі від народного аматорського вокального ансамблю народної пісні «Надвечір'я» Новомосковського районного будинку культури. Перещепинці, що є тезками програми і розміняли вже третій десяток з дня першого виступу на сцені, співали, а потім ще й вручили дарунки та коровай. Це були дійсно всеукраїнські сходини, як їх назвали у запрошенні телевізійники, бо з'їхалися до Києва з різних куточків країни тезки передачі і талановиті співочі колективи, які здебільшого складаються з людей похилого віку. Але дивлячись на прекрасні сяючі обличчя, доволі важко назвати їх літніми людьми. Тож дивіться продовження показу фільмів про цю подію і уважно стежте за тим, як. попри всі негаразди і кризи, народ український живе своєю єдністю, піснею. А поки співає народ, доти житиме і Україна.

P.S. Свого дописа, шановна редакціє, надсилаю до вас вперше, щоб подякувати вам за ваш труд та звернутися до мешканців району із закликом підписувати вашого тижневика.

Цікаво дізнаватися з «Вісника Присамар'я» про новини і цікаві події з життя міста та району, зокрема про культурно-мистецьке життя, життя освітян, спортивні досягнення наших краян. Тим більше, що крім цікавого викладу матеріалів, вони ще й кольоровими світлинами доповнені. А ще тижневик містить рекламу, яка цікавить мешканців міста і району, та програми передач кабельного телебачення. То ж підписуйте цю газету – і ви не пошкодуєте! Я протягом трьох останніх років регулярно підписую «ВП» і раджу всім, у кого є що розповісти про цікаві події та заходи, що відбуваються в районі та місті, поділитися своїми враженнями на сторінках цієї газети, бо нам є про що розказати її читачам.

Источник: З повагою, ваш постійний читач Валентина Павлівна Бондар, директор Новомосковського районного будинку культури

Можливо, Вам буде цікаво

By