Роботу завершили достроково

Добре організованою та показовою можна назвати останню сесію Новомосковської міської ради. Адже практично за кожне винесене на розгляд питання депутати голосували одностайно, 34-ма голосами присутніх у залі депутатів.

Уважно вислухали та стовідсотково підтримали народні обранці заступника міського голови Т. Дакову у питаннях внесення змін до рішення міськради «Про бюджет міста на 2012 рік» та розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на депозитних рахунках у банківських установах.

Затвердили депутати план роботи Новомосковської міської ради на 2013 рік та Програму діяльності органів самоорганізації населення (квартальних комітетів) на 2013-2015 роки, з яких доповідав начальник оргвідділу К. Морозов.

Не було розбіжностей у депутатів і у питаннях укладення договорів та додаткових угод про оренду комунального майна. Зміни стосувалися лише термінів надання оренди, і всі питання приймалися практично без обговорень. Були зауваження у депутата І. Олійника до доповідача – начальника відділу комунального майна Я. Власенка стосовно занижених ставок оренди. Але останній пояснив, що вартість приміщень визначає експерт, і від цього залежить ставка оренди. Впливати якимсь чином на збільшення вартості оренди неможливо.

Невирішеним залишилося питання про створення тимчасової депутатської комісії щодо перевірки фінансово-господарської діяльності колективного підприємства редакції газети «Новомосковська правда» та вжиття правових заходів щодо приведення його діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства України, шляхом перетворення, за згодою трудового колективу редакції, з колективного підприємства на господарське товариство або комунальне підприємство, з якого доповів заступник міського голови О. Воскобойник. Більшість не підтримала дане рішення, на що міський голова зауважив: – Ми залишаємось так: бюджет не фінансує, «Новомосковська правда» не працює.

Дружно голосували депутати і під час вирішення земельних питань, з яких доповідав голова земельної комісії та питань ЖКГ М. Барсук. Депутат І. Олійник висловився щодо збільшення строку оренди земельних ділянок під капітальними спорудами та приведенню його до зазначеного заявником терміну, який, на його думку, має бути довгостроковим.

Голова земельної комісії М. Барсук апелював тим, що на сьогодні підприємці мають право власності навіть на кіоски, тож якщо подовжувати оренду на максимальні строки, то можна лише уявити, на що може перетворитися місто. За його словами, строки оренди і так збільшено порівняно із попередніми роками. Міський голова С. Мороз підтримав І. Олійника та порекомендував все-таки дотримуватися заяви орендаря в плані строку оренди.

Наприкінці сесії до присутніх звернувся депутат А. Максименко стосовно нанесеної йому публічної образи депутатом У. Полушко та її неетичної поведінки на сесійних засіданнях. Депутат повідомив, що буде позиватися до суду за захистом своїх прав.

На початку сесії у залі були присутні представники клубу «Байпас», що обіцяло якусь інтригу, але по закінченню сесійного засідання спортсмени разом із наставником покинули залу.

На завершення сесійного засідання міський голова зачитав резолюцію «Повідомлення про злочин» (див. справа) і звернувся за підтримкою до депутатів. За результатами голосування: за – 19, проти – 0, утримались – 15.

Цього дня ще до запланованого часу чергу денну було вичерпано.

Можливо, Вам буде цікаво

By