ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАТРІОТІВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬКА

В своїй попередній мною було зроблено повідомлення про те, що в своїй наступній я спробую порівняти обіцянки міського голови нашого міста, зазначені ним у своїй передвиборчій програмі на 2006-2010 роки на посаду міського голови м. Новомосковська. вміщеній газеті “Новомосковська правда” в числі 25 (13005) 15.03.2006 року.

В своїй програмі нинішній міський голова, а тоді кандидат на цю посаду в своїй програмі обіцяв нам з вами подальший розвиток міста його розбудову, покращення інфрастуктури та все таке інше, щоб в черговий раз прийти до влади та нічого путнього не робити.

З чого я роблю такі висновки?

Та з його з передвиборчої програми.

На погляд посада міського голови — це в першу чергу слуга місцевих жителів, управитель казни, який в основу діяльності ставить в першу чергу наведення порядку в забезпечення громадян умовами для комфорного проживання, з думкою про прийдешні покоління, шляхом обєднання зусиль не тільки наближених до нього посадовців та депутатів, а тих депутатів, представниками меншості.

Мені, як це прийнято зазначати нашою політичною елітою – “пересічного громадянина” читання передвиборчої програми нинішього мера на думку приходить наступний анекдот.

“Зустрічаються подруги, давно не бачились.

Одна з них гарно вдягнута повідомляє своїй подрузі одягнутій скромніше, що черговий кавалер придбати шубу з хутра “шеншили”, на що друга заявляє “Потрясающе!”. А наше весілля, далі заявляє перша, кавалер справити на березі Середземного моря, на що друга також говорить: “Потрясающе!”

шюбі ми будемо мешкати в будинку, який зараз будується” – говорить перша, на що друга також говорить: “Потрясающе!”

Після цього перша питає другу: що в тебе цікавого в життя відбувається, на що друга відповідає, що ходить на курси “Культури мови”.

Після чого перша: чому вас там вчать на тих курсах?”

Друга: “Ось на приклад на попередньому уроці нас вчили замість слова бреши” говорити “Потрясающе!”

Так мені читаючи передвиборчу програму міського голови на згадку призходить фраза з цього анекдоту- “Потрясающе”

Повертаючись до програми міського голови звертаю вашу увагу на такі програмні положення

“1.4 Продолжить работу по созданию архитектурной привлекательности города. Будут облагорожены фасады многоєтажных домов, внутридворовых территорий с реконструкцией и строительством детских и спортивных площадок, отремонтированы дворовые проезды и наружное освещение на всех кварталах и микрорайонах ….” далів в такому дусі.

А що насправді?

А на справді все навпаки! Кожен житель міста може з упевненістю стверджувати, що за понад два роки з обіцяного мером не виконано нічого. Не прийнято навіть програми облагороження фасадів багатоповерхівок не кажучи вже про те, що стосується будівництва дитячих спортивних площадок та відремонтованих дворових проїздів та вуличного освітлення. В осінньо – зимовий — весняний період, мабуть, багато мешканців містане один раз дякували меру за таке про них піклування.

“1.5. Будет сохранена и укреплена база коммунального хозяйства. услуги которого для населения. станут лучше….”

Да!

За останні два роки база комунального господарства набагато “покращилась”, це особливо видно з того, що завдяки прагненням мера та його команди комунальне майно виконавчою службою описано та на нього накладено арешт. А саме майно розпродується через замовні “прилюдні торги” зацікавленим особам. що найгірше такого керівництва комунальним підприємством, яким КП – це те, що внаслідок його банкрутства, що вже відбулося працівники підприємства внаслідок такого незгабного управління будуть викинуті на призволяще. Так міський голова виконує свою обіцянку зазначенук ним п . 1.2 передвиборчої прогами “Власть будет содействовать развитию производства. технологий выпуску новой продукции для создания новых рабочих мест горожан, увеличению доходров городского бюджета, Пенсионного фонда и семей новомосковцев”.

“1.10 Власть будет способствовать укреплению законности и правопорядка в городе”.

Це смішно виглядає по відношенню до тих рішень та вчиняє міська влада, очолювана таким міським головою.

Прикладів кожен зможе навести сам.

Я зверну Вашу увагу шановні Патріоти та мешканці міста, тільки на найбільш резонансні, як на погляд.

Це по-перше незаконна приватизація двох” мікрорайону “Самарь”, коли участі у його забудові фактично усунуто територіальну грамаду та інвесторів, своїми коштами у короткий строк змогли б привести даний мікрорайон не тільки до порядку, а частково забезпечити житлом тих хто стоїть зараз в черзі на його отримання.

По- друге це незаконне будвівництво торгово-розважального центру в районі по вул. Сучкова, коли в явній суперечці з законом приймається не законне рішення на користь “інвестора”, який в статутному капіталі кошти.

По – третє це доведення до банкрутства КП яке обслуговує житловий фонд міста, та приведення на його заміну іноземного підприємства, стосовно діяльності якого місту фактично не доведено жодної переконливої інформації.

По — четверте це потурання незаконному будівництву торгового комлексу в районі будинку № 32 по вул. Радянській, коли справжнього забудовника, шляхом підробки правоустановчих документів усувають будівництва, а право надають наближеному до мера депутату.

По пяте — спонукання підприємців укладати страхові договори з потрібною міському голові страховою компанією, як обов'язкова умова для отримання можливості здійснювати законну господарську діяльність.

Таких по -пяте, шосте сьоме можна приводити багато кожен зможе такий список продовжити.

Не таку ціль я даним зверненням переслідую.

З огляду на банкрутство КП а також враховуючи необхідність створювати об'єднання співласників багатоквартирних будинків, ніхто влади, в тому числі мер не сподобились роз'яснити нам як створити такі об'єднання, де брати зразкові статути, як взагалі вести себе в подібній ситуації, хоч опалювальний сезон вже не за горами.

Спілкуючись, з приводу своїх публікацій, вже тривалий час, як з простим народом, так з підприємцями, а також партійним керівництвом міста, зрозумів наступне, що місцевих жителів не в змозі об'єднати жодна політична структура, адже на догоду своїм – Київським партійним вождям осередки час, з незалежних них обставин, не прислухаються до своїх опонентів навіть, якщо в словах здоровий глузд та цінне зерно.

Для всіх нас простих мешканців в першу чергу важливим те, щоб хтось зумів об'єднати зусилля жителів міста та направити на забезпечення наших прав та охоронюваних законом інтересів.

Такою організацією на погляд може бути виключно громадська організація, яка незалежно партійних уподобань зможе відстоювати наші права, захищати інтереси громадянина, якого міська влада та мер залишили один на один своїми бідами та проблемами.

В мене на сьогодні ще не визріла назва такої організації склад, все це виношу на громадське обговорення.

Вважаю, що до складу, зокрема керівних органів повинні ввійти юристи, адвокати, правозахисники, адже кому як не краще знати діюче законодавство України та його утвердження на території нашого міста.

така громадська організація повинна взяти свій неусипний контроль діючу владу, що б не було обіжених, а кожен хто чинить протизаконня поніс би заслужену кару.

правда, пропозиція назвати Громадське об'єнання м. Новомосковська СПРАВЕДЛИВІСТЬ”.

Патріоти об’єднуймось поки не об’єднались проти нас!

Телефон для спілкування залишається незмінним 80634425990.

Семен СПРАВЕДЛИВИЙ

Источник: Еженедельник "Весник Присамарья"

Можливо, Вам буде цікаво

By