Нехай здійснюються мрії!

Першою зірочкою на Перевалі назвав відкриття дитячого майданчика для маленьких новомосковців депутат міської ради Володимир Кисельов, якому переваленці довірили захищати свої інтереси цілих п’ять років.

І депутат виправдовує їх довіру. Та зазначає, що дитячий майданчик – не лише його заслуга. Людей, причетних до цієї справи багато. Доклали зусиль до відкриття дитячого куточка воїни 194-го понтонно-мостового загону (ком-р Микола Савчук), керівництво НМТЗ, особисто секретар міської ради Борис Мазур, який з граблями та лопатою пришвидшував закінчення робіт.

Підтримуючи соціальну ініціативу Президента Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» у місті встановлюється вже 10-й за рахунком дитячий майданчик.

А це велика радість як для малечі, так і для їх батьків, які відсьогодні мають місце відпочинку для дітвори.

«Це перша, але не остання зірка на Перевалі, а точніше – на Глодах», – каже Володимир Іванович. Бо поряд вже визначено місце під будівництво спортивного майданчика для дітей старшого віку, і, за словами депутата ВР Миколи Солошенка, до Дня Металургів і цей спортивний куточок буде відкрито.

З приємною подією привітав присутніх міський голова Сергій Мороз, Микола Солошенко, голова правління ВАТ «НМТЗ» Юрій Антипов, секретар міської ради Борис Мазур, а слова вдячності за подарунок від імені мікрорайону висловила голова квартального комітету №7 Валентина Чабаненко. Вона сказала, що мрії мати подібний розважальний куточок для дітвори, нарешті, збулися, і покоління її дітей вже виросло, то хоч онуки тепер мають змогу проводити дозвілля у рідному мікрорайоні.

Учасники художньої самодіяльності співали веселих пісень, додавали хорошого настрою присутнім.

Після перерізування стрічки маленькі переваленці одразу заполонили дитячий майданчик, наповнивши все довкола радісними дзвінкими голосами. Вони перевірили на міцність встановлені гойдалки, гірки та поласували смачним морозивом, 100 порцій якого вистачило на всіх.

Тамара Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By