Урочистості з нагоди державних свят

Україна відсвяткувала державні свята – День Прапора та День Незалежності України. Новомосковськ не залишився осторонь – і два дні у місті відбувалися святкові урочистості.

Святкування Дня Державного Прапора в Україні спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів.

З нагоди свята, яке тепер відзначається щорічно 23 серпня, біля монументу Слави було піднято символ суверенітету – Прапор України, а керівництво міста та городяни поклали цього дня квіти до святого для кожного новомосковця місця.

Наступного дня барвисті квіти лягли до пам’ятника батькові нації, символу і гордості України – Тарасу Шевченку.

Урочистості з нагоди державних святТарас Григорович зробив велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури. Ідеї, думки, вся творчість Шевченкового генія стала тим живим феноменом, який далі розвивається вже в свідомості українського суспільства. До сьогодні актуально звучать безсмертні Шевченкові слова: «Свою Україну любіть, любіть її… во время люте, в останню тяжкую минуту за неї Господа моліть…» Треба лише прислухатися до слів Пророка, почути його пророче слово.

А надвечір на городян чекав святковий концерт, який став справжнім подарунком для містян.

Пісні та танці у виконанні Національного фольклорного хореографічного колективу «Славутич» з Дніпропетровська не залишили нікого байдужим. Артисти співали, танцювали, спонукаючи всіх присутніх розділити радість свята. Всі, хто споглядав за цим іскрометним дійством, підспівували та підтанцьовували артистам, гучно аплодували і не відпускали їх з імпровізованої сцени вигуками «браво!» та «молодці!».

По закінченню концерту увазі городян представили свої досягнення спортсмени-силачі з міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Можливо, Вам буде цікаво

By