Так тримати, бібліотеко!

Цікавий захід відбувся 18 січня у новому приміщенні міської бібліотеки. Фахівці-ентузіасти бібліотечної справи Наталія Анатоліївна і Вікторія Іванівна, підтримані патріотично налаштованою частиною активних читачів, організували зустріч, присвячену річниці доленосної для України Злуки – возз'єднання України в єдину, соборну, незалежну і вільну державу.

Під час зустрічі провели короткий, але цікавий та змістовний екскурс в минуле країни, показали цікаві номери пісенної тематики митці народного колективу ансамблю «Черемха», клубу міського відділу культури. Дуже пізнавальними були розповіді-спогади учасників заходу, демонстрація національної історичної символіки істориком М. Триленко. Словом, зустріч виявилась дуже цікавою та змістовною. А особливістю заходу було те, що на ньому було присутньо багато молоді.

На завершення вдячні активісти бібліотечної справи (Е. Шаповалова та ін.) подарували бібліотеці власні поетичні та прозові твори. Подарував бібліотеці щойно видану власну поетичну збірку «Світанок Присамар'я» і автор цих рядків.

Залишаючи тепле, світле, сучасне гостинне приміщення цього закладу культури, патріотизму, освіти, духовності, в душі кожного учасника зустрічі забриніли слова – незалежній, вільній Україні бути!

Так тримати, бібліотеко!

Источник: М. Васюк

Возможно Вам будет интересно

От