Звіт депутата міськради Максименка Андрія Анатолійовича

На виконання положень ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», яка передбачає регулярні звіти депутата перед своїми виборцями, а також враховуючи взяті на себе забов’язання, надаю звіт про свою роботу у Новомосковській міській раді за період з жовтня 2012 по листопад 2013 рр.

Пройшло 3 роки, як виборці мажоритарного виборчого округу №17(мікрорайону «Вокзал») довірили мені представляти їх інтереси у міській раді.

У своїй депутатській діяльності я керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Новомосковської міської ради та іншими нормативно-правовими документами, котрі регламентують діяльність депутатів місцевих рад.

Робота у міській раді передбачає участь у сесійних засіданнях ради – як на профільній комісії, так і на пленарних засіданнях ради.

За звітний період я брав участь майже у всіх пленарних засіданнях міської ради та засіданнях постійної комісії з питань підприємництва, ринкових реформ та інвестицій. Під час роботи сесій, постійної комісії вносив питання і пропозиції соціально-економічного характеру, спрямовані на вирішення конкретних проблем виборчого округу.

Одна із головних складових в роботі депутата – це прийом, розгляд і вирішення звернень наших виборців. Як депутат, щосереди з 11.00 до 13.00 проводжу особисто прийом жителів мікрорайону у громадській приймальні, яка знаходиться по вул. Червоноармійській, 26, кожного тижня зустрічаюсь з виборцями на окрузі. За період з жовтня 2012 по листопад 2013рр. до мене звернулося понад 110 виборців. Всім надано юридичну допомогу і консультації, підготовлено 28 депутатських звернень до міського голови, керівників підприємств, організацій. 24 звернення розглянуто, 18 з них позитивно вирішено, 4 звернення знаходяться на етапі розгляду. Характер звернень різнобічний. Основні питання, за якими зверталися громадяни: про відновлення роботи радіомережі, питання ремонту доріг, водоводів, вуличного освітлення, ремонтів під’їздів у багатоповерхових будинках, влаштування дітей у дошкільні заклади, діяльність Дніпропетровської філії підприємства «Нова пошта» тощо.

Я дуже вдячний настоятелю Храму Сорока Святих мучеників Севастійських, протоієрею Андрію Шевчуку, котрий як мудрий пастир, надихає мене на працю заради людей.

Величезну підтримку у своїй депутатській діяльності я отримую від голів квартальних комітетів: №19 – Дерезенко Валентини Опанасівни, №17 – Сологуб Ганни Іванівни. Наші взаємовідносини побудовані на взаєморозумінні, партнерстві, довірі та повазі. За 3 роки мого депутатства ми стали близькими по духу людьми. Після кожного прийому громадян аналізуємо всі звернення та з’ясовуємо, в чиїй компетенції ці питання, визначаємо шляхи вирішення проблеми. Також я вдячний за співпрацю моєму помічнику Вишневському Петру Володимировичу, Почесному громадянину міста Ремезку Петру Степановичу, активним жителям мого округу: Кутаковій Антоніні Олексіївні, Пономаренко Валентині Федорівні, Гвозденко Зої Григорівні, Колеснику Григорію Юхимовичу та іншим.

Багато питань вдалося вирішити завдяки допомозі народного депутата України Солошенка Миколи Павловича. Так восени минулого року відсипані шлаком та вирівняні грейдером дороги по вул. Басейній, Павлоградській, Привокзальній.

Звіт депутата міськради Максименка Андрія АнатолійовичаЗа власні кошти було виконано роботи з планування та вирівнювання шляхового покриття грейдером та відсипці відбірним шлаком (22 тонни) ділянок вулиць Ленінградської, Привокзальної, Басейної .

За допомогою міського голови Мороза Сергія Анатолійовича відсипано шлаком (30 тонн) і сплановано дорогу по вул. Харківській.

За моїми депутатськими зверненнями міськводоканалом (начальник Бодня В. М.) реконструйовано систему водопостачання приватного сектору по вул. Павлоградській, Ленінградській, Центральній, Московській. ТОВ «КомЕнерго- Новомосковськ» (начальник Абрамян Г. М.) відремонтовано відмостку будинку по вул. Ковальова, 7.

Проведено роботи з заміни дерев’яних електроопор вуличного освітлення на залізобетонні по вул. Павлоградській (з №1 по № 19).

Сумісними фінансовими зусиллями жителів вул. Павлоградської та моїми, як депутата, відновлено освітлення цієї вулиці (всього встановлено і підключено 5 світильників вуличного освітлення).

Частково за власні кошти проведено заміну ламп вуличного освітлення по вул. Привокзальній, з № 86 по №102.

Разом з Ремезком П. С. було вирішено питання обрізки дерев по вул.Привокзальній.

Депутатська робота спрямована не лише на вирішення питань благоустрою мікрорайону, а й на усунення різного роду проблем, що потребують розв'язання.

Для створення належних умов навчання і виховання дітей, які проживають на мікрорайоні, я неодноразово зустрічався з керівництвом міста, директором СЗШ №16 з питання відкриття підготовчого відділення, перепрофілювання школи у навчально-виховний комплекс, з питань проектування та будівництва спортзалу та харчоблоку. Фінансування цих питань будуть розглядатися на сесії міської ради при формуванні бюджету міста на 2014рік.

Цього року, як і до кожного нового навчального року, в СЗШ №16 я провів ремонт і відновлення меблів (19 парт, 3 столи). Восени минулого року вручив школі набір з двох радіомікрофонів.

Продовжую надавати допомогу з благоустрою Церкви Сорока Святих мучеників Севастійських. До храмового свята вручено виготовлені за власні кошти 3 столи і 6 лав.

Фракцію депутатів від міської організації партії ВО «Громада» очолює депутат міської ради Коротич Світлана Єгорівна. Як депутат, я теж входжу до цієї фракції.

У квітні 2013 року депутати, активісти від міської організації партії ВО «Громада» разом з мешканцями будинків провели два суботники з благоустрою дворових територій і розширення дитячих майданчиків біля будинків №51-53 по вул. Радянській.

Напередодні Дня Перемоги депутати від нашої фракції привітали зі святом інвалідів Великої Вітчизняної війни і вручили продуктові набори.

Хочу подякувати всім керівникам нашого міста, котрі допомагають мені у вирішенні проблем виборців і у виконанні моїх депутатських повноважень.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у серпні цього року я провів звітні збори з мешканцями вулиць Сільвестрова, Ленінградська, Московська, Центральна, Привокзальна, Басейна, Шаповалова, Ковальова. Визначені актуальні питання, проблеми і завдання на мікрорайоні: діяльність підприємства «Нова пошта», відкриття аптеки, відкриття опорного пункту міліції, відновлення освітлення вулиць Шаповалова, Басейна, вирівнювання грейдером доріг по вул. Басейній, Привокзальній, відсипка доріг вул. Московська, Ковальова, Привокзальна, Ленінградська.

Найбільше занепокоєння у мешканців мікрорайону викликає негативний вплив діяльності підприємства «Нова пошта» на приватні будинки і шляхове покриття вулиць. Я неодноразово писав депутатські звернення, особисто зустрічався з керівництвом міста, директором Дніпропетровської філії підприємства «Нова пошта», співвласником підприємства-орендодавця приміщень для «Нової пошти», начальником станції Новомосковськ–Дніпровський, активістами мікрорайону та представниками різних громадських організацій. Згідно відповіді міського голови Мороза С. А., прийняті наступні рішення, які узгоджені з керівництвом «Нової Пошти»: стоянка вантажних автомобілів на привокзальній площі забороняється вдень з 06.30 до 20.00 годин; на прилеглій території буде проведено прибирання та встановлено додаткові баки для сміття; проведено частковий ямковий ремонт привокзальної площі та зруйнованих люків; діяльність підприємства «Нова пошта» за адресою: вул. Ковальова, 29 буде призупинено до лютого 2014 року.

Питання відкриття аптеки та опорного пункту міліції на мікрорайоні знаходяться у мене на постійному контролі. Мною проведено обстеження інфраструктури мікрорайону та встановлено, що вільних та придатних приміщень, окрім тих, що знаходяться на балансі Придніпровської залізниці, немає. З питання відкриття аптеки, як депутат, неодноразово звертався до керівництва Придніпровської залізниці, Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління, начальника станції Новомосковськ-Дніпровський, але позитивного рішення керівництво залізниці поки ще не надало.

З питання відкриття опорного пункту міліції був на особистому прийомі у першого заступника начальника Головного штабу МВС України Сергєєва А. А, який взяв це питання на особистий контроль.

Багато із того, що планувалося, вдалося зробити, але завдання стоять ще більші. Мої дії будуть спрямовані на виконання моїх передвиборчих забов’язань, а також вирішення перспективних, невідкладних справ і проблем як виборчого округу, так і нашого міста.

Можливо, Вам буде цікаво

By