Багатогранність свята

Ось і відлунали феєрверками та колядками новорічні та різдвяні свята. Багато вихідних дали можливість новомосковцям і добре відсвяткувати, і відпочити. Хтось надав перевагу теплому клімату і встиг похлюпатися у теплих морських хвилях, хтось з надією на хорошу лижню вирушив до Карпат, але більшість городян залишилася у місті.

І в Новомосковську можна було весело і з користю провести 2013-й та зустріти Новий, 2014 рік.

Біля міської ялинки у ніч на 1-е січня гриміла дискотека, і кожен бажаючий міг натанцюватися досхочу.

Як завжди, у святкові дні порадували новомосковців виступи місцевих аматорів, які представили глядачам декілька концертів.

Біля міської ялинки колядували та співали учасники художньої самодіяльності міських осередків культури. І кожен концерт збирав вдячних глядачів, котрі із захватом слухали артистів Новомосковського центру народної творчості (д-р Ольга Калашник), міського будинку культури (д-р Людмила Сєргєєва), Новомосковського клубу культури (д-р Парасковія Мущак).

Окрему подяку жителі міста висловлюють на адресу працівників Новомосковського комбінату КП, які одразу після новорічної ночі взялися за прибирання головної площі та вулиць міста. Це приємно здивувало і порадувало городян.

Багатогранність святаНа жаль, є й прикрощі, про які не можна не згадати. Справжнім дикунством можна назвати того, хто понівечив оновлену набережну: знизу огорожі набережної місцями знято оздоблювальну плитку і вкинуто у річку, розбито бетонний(!) смітник. Лежить на дні Самари й тротуарна плитка, цілий піддон якої чомусь забулися будівельники по закінченню робіт. Неякісно викладена плитка на ступенях теж поламана і знята. Не раз перевертали й гральний автомат-силомір біля «горбатого» мосту…

Мабуть, зайве говорити, що варто було б якщо не охороняти оновлені (хоча й не доведені до завершення) місця відпочинку, то розробити план заходів щодо покарань за вказані неподобства. Можливо, у вигляді штрафів або громадських робіт на благо міста… Влада має подбати і про те, як зберегти зроблене, довести до ладу незавершені роботи і виявляти та вживати відповідних заходів до порушників громадського порядку.

Треба зупинити дикунів, котрі не хочуть жити у чистоті та затишку.

Тамара Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By