Звіт депутата міської ради Леоніда Івановича Матвієнка

Минуло вже більше 3-х років, як виборці 24-го виборчого округу (масив Кулебівка), довірили мені представляти їхні інтереси у міській раді.

Дотримуючись положень ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», які передбачають звіти депутатів перед виборцями, надаю звіт про свою роботу.

Прийом виборців проводжу щонеділі за адресою: вул. Спаська, 23 з 14.00 до 16.00. Оскільки мешкаю на Кулебівці, то не відмовляю людям у їх проханнях і в неприйомний час, коли є необхідність зустрітися, щоб допомогти з тим чи іншим питанням.

Свою депутатську діяльність планував спрямувати на покращення побутових умов життя моїх земляків, виховання підростаючого покоління, екологічний стан масиву Кулебівка.

Коли я обирався до міськради, агітаційної роботи практично не проводив, продовольчих пайків нікому не роздавав і не обіцяв захмарного. Збираючись вдруге служити громаді, добре знав, що «вибити» копійчину для своїх обіцянок дуже важко, оскільки бюджет, як завжди, обмежений у можливостях і не дозволяє цього. Тому розраховував лише на власні сили. Мені не звикати допомагати людям, щодня бачу і відчуваю, чим живе сьогодні громада міста, адже народився і живу серед цих людей, які, щоразу обираючи депутатів, сподіваються, що їх прохання будуть почуті.

Питань дуже багато. Звичайно, нікого, і мене в тому числі, не задовольняють стан доріг, відсутність освітлення, а також проблема зайнятості підростаючого покоління. Віддаленість району від центру міста позбавляє дітей можливості повноцінно займатися спортом та брати участь у культурно-масових заходах. Оскільки я сам спортсмен у минулому, то перше, що запланував зробити – віднайти можливість для занять спортом кулебівської дітвори. Мною було реконструйовано та облаштовано спортивним інвентарем приміщення для греко-римської боротьби, де є всі умови для занять цим видом спорту. Працювати з дітьми виявив бажання Ю. Багін, це ще мій тренер, під керівництвом якого я виконав у свій час КМС, та Н. Гвалія, які тренують близько 100 спортсменів, починаючи з 6-річного віку.

На сьогодні проведено вже троє змагань міського рівня у борцівському залі, де борці змогли показати результати своїх тренувань.

Два роки поспіль я фінансую проведення чемпіонату Кулебівки з футболу серед дорослих, на базі СЗШ №13 за моєї підтримки було проведено споривне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Козацька каша, чай, призи для переможців – це теж моя турбота. Знаючи, як важко дочекатися бюджетних коштів освітянам, я придбав бойлер для дитсадочка «Веселка», для СЗШ №14 – насос для поливу зелених насаджень, для СЗШ №13 – настольні ігри для літнього майданчика, а учням школи-інтернату №7 оплатив поїздку до театру на виставу у м. Дніпропетровськ. Разом зі своїми земляками проводимо суботники, які вже стали традиційними на масиві.

Багато людей звертається з проханнями про матеріальну допомогу, і я жодного разу нікому не відмовив.

Велика проблема для Кулебівки – це дороги і освітлення. Особисто докладав зусилль для виділення коштів на ремонт вул. Спаської, яка є сполучною, можна сказати, головною артерією масиву. В моїй уяві вона мала б стати справжнім бульваром: з тротуарами, велосипедними доріжками (багато кулебівчан дістаються до міста саме цим видом транспорту). І обов’язково – освітлена. Але те, як її відремонтували, інакше як знущанням не можна назвати – вона стала вужчою на цілих 30 сантиметрів! За власний кошт я зробив освітлення 1,5 км вул. Волгоградської. Планував посприяти у виділенні коштів для освітлення вулиць Толстого, Комарова, Полтавської, далі Волгоградську, але грошей, на жаль, у бюджеті не знайшлося.

Також мені вдалося зробити нову зупинку громадського транспорту і реконструювати дві, які потребували бетонування, даху, ремонту лавок.

І найсерйозніша проблема для Кулебівки – це екологія масиву, яка болить мені так само, як і всім кулебівчанам, і з якою в міру своїх можливостей разом зі своїми виборцями намагаюся боротися. Горезвісне сміттєзвалище позбавило людей можливості безпечно жити. Тому вважаю за обов’язок разом з іншими депутатами звертатися до санстанції, прокуратури, суду із вимогою закрити цю невиліковну виразку для міста і розпочати його рекультивацію.

Звичайно, це лише частка із того, що мені хотілося зробити, аби життя наших городян стало кращим та комфортнішим. Як мені це вдалося – нехай оцінку поставлять люди.

Возможно Вам будет интересно

От