У Новомосковську вшанували творчу молодь

Минулої середи у міськвиконкомі пройшли урочистості, присвячені вшануванню переможців обласних олімпіад, всеукраїнських, обласних творчих конкурсів та спортивних змагань. На свято завітали міський голова Сергій Мороз, заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ірина Калюжна, начальник управління освіти Наталя Падашуля, а також директори шкіл, позашкільних закладів, педагоги та батьки.

«Діти – це наша радість! Ви перемагали у численних конкурсах та олімпіадах, ви – майбутнє нашого міста та всієї України. Ми пишаємося вами, вашими досягненнями. Бажаємо вам щастя та визначних досягнень у майбутньому», – зазначив міський голова. Виконуючи приємну місію, Сергій Мороз вручив різні премії та грамоти найкращим учням. Так, цього року 27 учнів загальноосвітніх закладів міста стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних дисциплін та отримали відзнаки Департаменту освіти Дніпропетровської обласної державної адміністрації. П’ятнадцять учнів стали переможцями у різноманітних Всеукраїнських творчих конкурсах, 50 переможців обласних творчих конкурсів отримали премії та посвідчення від міського голови. Честь нашого міста на спортивних змаганнях гідно відстоювали юні спортсмени Новомосковська, 8 з них стали переможцями у різноманітних Всеукраїнських та обласних змаганнях.

Приємним і незабутнім став цей день для одинадцяти обдарованих вихованців дошкільних навчальних закладів, які стали переможцями міського огляду-конкурсу дитячої творчості «Самарські перлинки».

Прес-служба міськвиконкому

Можливо, Вам буде цікаво

By