З користю для дітей

29 травня 2014 року Новомосковським МРВ КВІ спільно з громадською організацією «Центр підтримки сім’ї», Новомосковським міським ЦСССДМ, СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС було проведено просвітницький захід з неповнолітніми засудженими, які знаходяться на обліку в Новомосковському МРВ КВІ, стосовно історії заснування та святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Було розглянуто основні міжнародні та національні правові акти, що регулюють захист прав дітей, зокрема принципи Конвенції ООН про права дитини, згідно яких жодна дитина не може бути об’єктом свавільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте і сімейне життя, недоторканість житла, таємницю кореспонденції або незаконного посягання на її честь і гідність.

Психологом громадської організації «Центр підтримки сім’ї» були проведені цікаві заняття в ігровій формі для неповнолітніх, за допомогою яких діти ознайомилися з основними складовими здорового способу життя, важливістю фізичного, психічного та емоційного здоров’я, способами профілактики негативних явищ, інфекцій, які передаються статевим шляхом. Діти ознайомилися з безпечною поведінкою в сексуальних стосунках та методами запобігання вживання наркотиків, у тому числі клубних, профілактикою інфікування ВІЧ та гепатитів, які передаються статевим шляхом. Оперуповноважена СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС довела інформацію щодо стану підліткової злочинності у м. Новомосковську та Новомосковському районі. Провідний спеціаліст ЦСССДМ довів інформацію щодо роботи із засудженими неповнолітніми та запропонував дітям звертатися за необхідною допомогою до фахівців центру.

В. Ткаченко, заступник начальника

кримінально-виконавчої інспекції

Можливо, Вам буде цікаво

By