На Дніпропетровщині, Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України дарує своє мистецтво військовослужбовцям

Перший концерт в гастрольному турі відомий військовий мистецький колектив розпочав у селищі Черкаському, на сцені 10 гарнізонного будинку офіцерів для військовослужбовців, працівників ЗС України, членів їх сімей та місцевих мешканців.

Кожен номер глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Згодом, колектив ансамблю виступив у Дніпропетровському військовому госпіталі, де проходять лікування поранені під час антитерористичної операції військовослужбовці.

Артисти Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України за півтори години концерту встигли закохати у себе всіх присутніх. З концертної сцени лунали улюблені багатьма українські народні пісні, музичні попурі у виконанні солістів ансамблю, серед яких чимало лауреатів та переможців всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Сольні виступи артистів, хорові композиції під керівництвом художнього керівника ансамблю — головного диригента, заслуженого діяча мистецтв полковника Дмитра Антонюка супроводжувалися вдячними оплесками глядачів. Неабиякої сили додавали доброї атмосфері майстерні хореографічні постановки, жартівливі танцювальні номери.

Справжнім шквалом аплодисментів присутні на концерті військові медики зустріли пісню «Українські лікарі».

Як зазначив художній керівник та головний диригент заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Заслужений діяч мистецтв України полковник Дмитро Антонюк, ми сподіваємося, що позитивні емоції добре вплинуть на швидке одужання поранених військовослужбовців – це головна задача військових артистів у цьому турі.

Після закінчення яскравого концерту, начальник військового госпіталю полковник медичної служби Андрій Рильський висловив слова подяки від усього особового складу за професійну майстерність військових музикантів.

Можливо, Вам буде цікаво

By