Головна цінність – людське життя

– Звершилось, – сказав голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації В. Бондар, звертаючись до присутніх на відкритті Центральної районної лікарні після капітального ремонту.

Віднині жителі Новомосковщини матимуть всі умови для повноцінного обстеження та лікування у відремонтованих відділеннях.

Капітальний ремонт проведено у відділеннях швидкої допомоги, реанімаційному, приймально-діагностичному, центральному, стерилізаційному, фізіотерапевтичному відділеннях, кабінетах функціональної діагностики, ультразвукового дослідження, ендоскопічному, рентгенологічному, лікувальної фізкультури, травматологічному пункті, операційному та хірургічному відділеннях. Ведеться монтаж вертолітного майданчику, що дасть змогу надавати допомогу тяжкохворим.

Головна цінність - людське життя– Це лікарня майбутнього, медичний заклад європейського зразка, де тепер є все необхідне для надання якісної медичної допомоги, – з гордістю зазначив Віктор Васильович.

Саме за його ініціативи за активної підтримки голови обласної ради Ю. Вілкула, головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, районної влади, вдалося впровадити в життя цей проект всього за 5 місяців у непростий для країни час. Для цього з обласного бюджету було виділено 10 млн. гривень, з місцевого – 421,1 тис. гривень.

– Наступного року ЦРЛ виповниться 30 років, жодного разу за цей час тут не проводився ремонт, – сказав І. Гуртовий. – Зараз же ми змогли замінити крівлю на металочерепицю, утеплити та облицювати фасад п'ятиповерхового лікувального корпусу, замінити вікна на енергозберігаючі, провести заміну систем тепло- та водопостачання.

Подякувавши обласному керівництву за підтримку, а лікарям за терпіння, Ігор Іванович зазначив, що в цьому році на ремонт чекають ще поліклініка та дитяче відділення. Голова району також висловив впевненість у тому, що тим, хто потребуватиме медичної допомоги, вона буде надана швидко і якісно.

Головна цінність - людське життя– Сьогодні є нагода констатувати, що для керівництва області найголовнішою цінністю є людське життя та здоров'я, – наголосила В. Гінзбург, начальник головного управління охорони здоров'я обласної держадміністрації. – Не на словах, а на ділі вони продемонстрували це, відкривши сучасний медичний заклад.

Гості, які прибули на свято, звичайно, не забули і про подарунки. Крім того, що нагородами облдержадміністрації були відзначені всі, хто брав активну участь у ремонті, лікарня отримала у подарунок від В. Бондаря ікону св. Луки. Ієрей о. Василь, настоятель храму святителя Луки, що діє у ЦРЛ, запропонував розмістити її над входом до лікарні, аби св. Лука охороняв кожного, хто переступить поріг закладу.

Після того, як за традицією було перерізано червону стрічку на вході у лікарню, присутні змогли оглянути приміщення. Світлі просторі кімнати, новеньке обладнання радували око, а на серці ставало тепліше від розуміння того, що все це незабаром слугуватиме людям, рятуватиме чиїсь життя.

Источник: На відкритті побували Т. Харківських, А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By