Знову фальстарт

На минулій сесії міської ради, яка відбулася 9 липня, здавалося б, наші депутати нарешті досягнули порозуміння. Пішли назустріч місцевим «бунтарям» і створили тимчасову контрольну комісію, яка мала б перевірити діяльність міської влади і народних обранців. До неї увійшли, в тому числі, ті самі депутати-активісти, які кілька місяців саботували сесійну роботу ради.

І от маємо – коли прийшов час відповідно до вимог чинного законодавства затвердити прийняте рішення про створення комісії, депутати відмовилися це робити. На засідання позачергової ХLVІ сесії Новомосковської міської ради, яке було призначено на 17 липня, прибуло аж … 10 народних обранців.

Секретар міської ради Борис Мазур заявив про те, що потреби голосувати за створення комісії немає, вона наразі вже активно працює в закритому режимі. Присутні у залі спробували подебатувати на тему законності створення депутатської комісії, але розуміння в особі секретаря міської ради не знайшли.

Крапку поставила начальник організаційного відділу Олена Мітченко. Вона зауважила, що відповідно до ст. 167 Регламенту Новомосковської міської ради, питання про утворення тимчасової комісії включається окремим пунктом до порядку денного сесії. Крім того, рішення міської ради про утворення тимчасової комісії має містити: назву комісії, завдання комісії, кількісний склад комісії, обраного міською радою голову комісії, персональний склад членів комісії, термін діяльності комісії. Всі ці пункти було дотримано, приведено до порядку у відповідності до чинного законодавства і винесено на засідання позачергової сесії.

Що стало на заваді депутатам цього разу – невідомо. Можливо, без представників обласної адміністрації, як це було на минулій сесії, депутати не можуть працювати ? Адже всі їх вимоги були виконано, то невже навіть скористатися плодами своїх зусиль не змогли? «Без ума не в пользу и сума», – є таке прислів’я. Ця народна мудрість як ніколи актуальна сьогодні.

Анна Чиндрова

Возможно Вам будет интересно

От