Новомосковськ продовжує приймати переселенців

25 липня під головуванням в.о. міського голови Тетяни Дакової відбулося засідання робочої групи по роботі з переселенцями з території Криму, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Тетяна Дакова повідомила, що станом на 25 липня понад 250 осіб виявили бажання залишитися у Новомосковську на тимчасове проживання.

«Враховуючи, що кількість людей, бажаючих знайти прихисток у нашому місті, постійно збільшується, міська влада має забезпечити їх усім необхідним. Ці люди опинилися у скрутному матеріальному становищі та потребують всебічної підтримки. Найбільш складна ситуація стосується розміщення громадян», – зазначила в. о. міського голови.

Вона додала, що міська влада постійно проводить пошук приміщень для розміщення громадян, здійснює їх паспортизацію та перевірку на відповідність вимогам для тимчасового розміщення людей. Крім того, організовано роботу щодо забезпечення їх у разі необхідності гуманітарною допомогою і продуктами харчування.

Довідково

Пожертви в натуральній формі можна передати безпосередньо в Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), вул. Комсомольська, 29, тел. 0569-31-64-30, 0569-31-64-40 або звернувшись до виконавчого комітету Новомосковської міської ради за тел. 05693-7-13-18, 0569-38-00-27.

Можливо, Вам буде цікаво

By