Єдиний логістичний центр для волонтерів

Про такі плани розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов під час наради з волонтерами, які допомагають військовослужбовцям.

«Багато волонтерів займається транспортуванням вантажів в зону АТО. Але ситуація складна: на даний момент терористи оголосили полювання на волонтерів. Мені б дуже не хотілося, щоб хтось із них потрапив по ту лінію фронту в це пекло, і ми потім займалися їх визволенням, – зазначив Борис Філатов. – Логістика десь кульгає. Якщо кожен буде їздити на індивідуальному автомобілі і щось відвозити – це, по-перше, економічно недоцільно, і, по-друге, небезпечно».

Борис Філатов зазначив, що ідея зустрічі полягає якраз у тому, щоб об’єднати зусилля волонтерів.

«Якщо ми спільними зусиллями спробуємо організуватися, координувати транспортну допомогу, і в тому числі ці вантажі супроводжувати за допомогою озброєної охорони у взаємодії та координації з армією та правоохоронними органами, це буде ефективніше і безпечніше, – наголосив Борис Філатов. – Ми хочемо створити єдиний логістичний центр. Є можливість виділити відповідні приміщення, склади, транспорт».

З необхідністю скоординувати дії погодилися і самі волонтери. За їх словами, перше завдання на сьогодні – створити умови для того, щоб волонтерський рух в Дніпропетровську став більш ефективним.

Об’єднатися хоч і нелегко, але потрібно. Це допоможе концентрувати зусилля невеликих груп, окремих волонтерів на більш якісну допомогу у великих обсягах.

Можливо, Вам буде цікаво

By