Одужуйте якнайшвидше, дорогі захисники!

Сьогодні мільйони українців, які розуміють важливість перемоги, як можуть, допомагають нашій армії. І якщо не воюють з ворогом на передовій, то надають чи то матеріальну, чи фінансову, чи будь-яку іншу допомогу.

Долучилися до цього і новомосковські самодіяльні артисти, які минулих вихідних за сприяння міського голови С. Мороза та управління культури міськвиконкому (В. Шаликін) влаштували концерт для бійців, що доліковуються після поранень у госпіталі селища Черкаського.

Учасники колективів управління культури міськвиконкому – аматорський народний квартет «Голубка» та зразковий дитячий ансамбль «Фантазія» (кер. Л. Ткаченко), С. Іванов,

Д. Коневецька додали хорошого настрою воякам, зарядили позитивною енергією, за що отримали заслужені оплески. Пісні, вірші, гуморески лікують не гірше найкращих пігулок, додають здоров’я, пришвидшують одужання.

Ну і яка ж зустріч без чаювання – солодощі та пироги, які привезли волонтери, може й не замінять маминих смаколиків, але точно нагадають хлопцям про рідний дім.

Одужуйте якнайшвидше, дорогі захисники!

Можливо, Вам буде цікаво

By