«РЯТУВАЛЬНО-ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» ПОПЕРЕДЖУЄ…

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Порівнюючи зиму цього року з минулорічною слід від­мітити тяжкі наслідки сьогодення. За лютий 2009 року в р. Сама­рі загинуло 2 молоді людини (19 та 23 роки), які в нетверезому стані де­монстрували один-одному свою хоробрість. Причому все це від в нічний час доби. На рятування шансів не залишилось. Хлопці загинули. У наступні дні декілька разів по місцевому радіо всі мешканці міста були попереджені про небезпечність на р. Самара, але через 2 дні знову провалилася під лід доросла людина яка, завдяки невеликій глибині, залишилася живою. В обідній час і під вечір щодня рятувальники майже силоміць відганяють дітей від небезпечних ділянок на воді.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для кожного з вас ваша дитина є найдорожчою, найкращою та найвихованішою. але без догляду дорослих діти зовсім інші: вони намагаються похизуватися перед товаришами і стають схильними до неадекватних чинків. Слідкуйте за своїми дітьми, пояснюйте їм, яка небезпека чекає на льоду та на воді на легковажних, особливо на тих, хто не цінує своє життя і сподівається на те, що йому все минеться. Перш за все про себе треба дбати самому і оберігати власне життя. Кожного ранку батьки нагадують дітям : «Переходь уважно дорогу!» , а те­пер ще додавайте «Без дорослих не ходіть до води!»

Перебуваючи поблизу водойм, будьте обережні!!! Всім, хто потрапляє, в час льодоставу на водоймища, слід дотримуватись необхідних правил безпеки на льоду. Особливо це стосується дітей, які відпочивають без нагляду дорослих.

ГОЛОВНІ ПРАВИЛА:

– не виходьте на тонку кригу, товщина якої менше 5см;

– потрапивши в ополонку, швидко розкиньте руки, намагаючись затриматись на поверхні. Можна простягнути руки вперед або, перевернувшись на спину, відкинути їх назад;

– рухайтесь лежачи, щоб швидше вибратись з пролому;

– допомагаючи потопаючому, наближайтесь до нього повзучи, подавайте мотузку чи інші речі не наближаючись до нього ближче, ніж за 3 метри від ополонки;

– коли потерпілий вхопиться за рятівний предмет, тягніть його повзучи до берега чи на твердий лід;

– рятуючи потопаючого, дійте спокійно, обдумано, обережно.

Вчасно кличте на допомогу, щоб не стало занадто пізно!

Можливо, Вам буде цікаво

By