ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ МІЛІЦІЇ

Чомусь побутує думка, що служба в міліції – справа суто чоловіча і нею повинні займатися тільки представники сильної статі. Однак це далеко не так. У Новомосковському міському відділі міліції працює чимало жінок, які свого часу здобули відповідну освіту, одягли міліцейську форму і тепер нарівні з чоловіками добросовісно несуть свою службу. Яка ж вона, сучасна українська жінка, мати, офіцер міліції, що змогла реалізуватися як особистість, не жертвуючи при цьому ані родинними стосунками, ані кар'єрою, ані щастям материнства?

Старший інспектор сектору інформаційних технологій капітан міліції Наталія Шило – одна з представниць прекрасної статі, яка носить погони. З дитинства вона добре знала, яка нелегка служба в міліції. Адже її батько, Олексій Анатолійович, понад 20 років віддав міліцейській службі. Наталія розпочала свою службу з посади дізнавача в 1994 році, а 1997 року вже була призначена на посаду старшого інспектора інформаційного бюро, де несе службу вже близько 12 років. В її послужному списку – подяки та 18 заохочень. За успіхи у службовій діяльності, сумлінне виконання своїх обов'язків Наталія Олексіївна нагороджена медалями «За сумлінну службу» II-го та III-го ступенів.

Служба накладає свій відбиток на долі людей, які обрали нелегкий шлях правоохоронця. Вона забирає як фізичні, так і моральні сили, практично не залишаючи часу на особисте життя. Жодних поступок ніхто не робить жінкам-матерям, їм доводиться нести службу нарівні з чоловіками. Але, якщо людина цілеспрямована і організована, така, наприклад, як Наталія Олексіївна, часу і сил вистачає на все. Разом зі своїм чоловіком вона виховує прекрасну 14-річну доньку, яка не лише гарно вчиться, чим радує батьків, а й допомагає їм у всьому.

І хоча голова в домі – чоловік, мама – авторитет. Бо інакше, мабуть, і бути не може там, де святкові пироги пече капітан міліції.

Источник: Т. Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By